II Grand Prix o Puchar BeskiSki

Artykuł sponsorowany
II Grand Prix o Puchar BeskiSki to cykl ośmiu edycji zawodów w narciarstwie alpejskim i snowboardzie rozgrywanych w ośmiu ośrodkach narciarskich:

II Grand Prix o Puchar BeskiSki to cykl ośmiu edycji zawodów w narciarstwie alpejskim i snowboardzie rozgrywanych w ośmiu ośrodkach narciarskich:
Ryterski Raj w Rytrze, KokuszkaSki w Piwnicznej Zdroju, Śnieżnica w Kasinie Wielkiej, LimanowaSki w Limanowej, Kompleks Beskid w Spytkowicach, PodstoliceSki koło Krakowa oraz Azoty w Krynicy Zdroju i Jaworkach – Homole koło Szczawnicy należących do wspólnej karty Beskid Skipass.

W każdej edycji zawodnicy zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Zwycięża zawodnik, który zdobędzie największą liczbę punktów. Zawody Grand Prix mają charakter otwarty i startować w nich mają prawo wszyscy niezależnie od wieku, umiejętności i miejsca zamieszkania.

Zawody rozegrane zostaną w niżej podanych kategoriach wiekowych z uwzględnieniem
podziału na płeć.

NARTY:
1. N 13-15 – kategoria wiekowa 13 - 15 lat
2. N 16-19 – kategoria wiekowa 16 - 19 lat
3. N 20-45 - kategoria wiekowa powyżej 20-45 lat
4. N 46
- kategoria wiekowa 46 lat i więcej


SNOWBOARD:

1. S 13-15 – kategoria wiekowa 13 - 15 lat
2. S 16 – kategoria wiekowa 16 lat i więcej

Organizatorem zawodów są Małopolski Operator Integracji Turystycznej Sp. z o.o. (33-300) Nowy Sącz, Al.Wolności 19 oraz Stacje Narciarskie należące do wspólnej karty BeskidSki.

Więcej na stronie www.beskidski.pl i stronach stacji narciarskich.

Na zakończenie zawodów, zwycięzcy wszystkich kategorii w całym cyklu Grand Prix otrzymują pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody pieniężne.
Zwycięzcy poszczególnych edycji otrzymują pamiątkowe medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Dodaj ogłoszenie