Dziennikarz „Życia Krotoszyna” wyróżniony medalem i dyplomem przez krotoszyńskich rolników [ZDJĘCIA]

Redakcja
Redaktor „Życia Krotoszyna” Wiesław Zdobylak odbiera dyplom i medal z rąk kierownika Biura Powiatowego WIR Sławomira Szyszki i jego zastępcy Grzegorza Okupnika
Redaktor „Życia Krotoszyna” Wiesław Zdobylak odbiera dyplom i medal z rąk kierownika Biura Powiatowego WIR Sławomira Szyszki i jego zastępcy Grzegorza Okupnika Hieronim Marszałek
Podczas Forum Sołtysów Powiatu Krotoszyńskiego, które odbyło się w środę 15 maja w Bożacinie, dziennikarz „Życia Krotoszyna” red. Wiesław Zdobylak został wyróżniony dyplomem z podziękowaniami za wieloletnią współpracę na rzecz rolnictwa powiatu krotoszyńskiego. Nasz redakcyjny kolega otrzymał również z rąk kierownika Biura Powiatowego WIR w Krotoszynie Sławomira Szyszki pamiątkowy medal wybity z okazji 20-lecia istnienia Wielkopolskiej Izby Rolniczej.

Współpraca dziennikarza tygodnika „Życie Krotoszyna” red. Wiesława Zdobylaka z krotoszyńskimi rolnikami zrzeszonymi w Wielkopolskiej Izbie Rolniczej została nawiązana na początku V kadencji WIR, czyli w roku 2014. Od tego czasu poświęcił on tematyce wiejskiej dziesiątki artykułów, reportaży i filmów, uczestnicząc we wszystkich ważniejszych wydarzeniach związanych z życiem krotoszyńskiej wsi.
O tych niebanalnych zasługach naszego dziennikarza Sławomir Szyszka, kierownik Biura Powiatowego WIR w Krotoszynie wspominał podczas krótkiej przemowy na koniec Forum Sołtysów Powiatu Krotoszyńskiego. – Wszyscy doskonale znacie redaktora Zdobylaka. W ostatniej kadencji był z nami wszędzie tam, gdzie walczyliśmy o prawa wielkopolskiego rolnika. Był z nami na demonstracjach w Warszawie pod Ministerstwem Rolnictwa i pod gmachami banków, uczestniczył w posiedzeniach komisji rolnictwa Sejmu RP, relacjonaował nasze wyjazdy na targi i wystawy, wreszcie niestrudzenie relacjonowal nasze spotkania wiejskie, Fora Rolnicze, wybory sołeckie. Za to wszystko pragniemy serdecznie podziekować – mówił on.
Wyróżnienie dla naszego dziennikarza red. Wiesława Zdobylaka tygodnik „Życie Krotoszyna” przyjmuje z wdzięcznością, zapewniając jednocześnie, że tematyka wiejska zawsze znajdzie poczesne miejsce na jego łamach oraz na stronach internetowych firmowanych jego nazwą.

Wideo

Dodaj ogłoszenie