Zacznijmy od karoserii

Zima to jedna z trudniejszych pór roku pod względem utrzymania czystości samochodu. Opady śniegu zmieniające się w błotną kąpiel z dodatkiem soli drogowej, to prawdziwa udręka dla kierowców. Istnieje jednak kilka sposobów na to, aby przedłużyć trwałość efektu czystości nadwozia. Szampon samochodowy z woskiem marki Dr. Marcus z linii TITANIUM, to prawdziwy hit tego sezonu. Zawarty w nim wosk do karoserii zabezpiecza auto przed negatywnymi skutkami wody oraz promieni UV. Produkty linii TITANIUM, przeznaczone są dla wszystkich, którzy cenią swój czas. Proste i szybkie użycie – przedłużony efekt z gwarancją zadowolenia.

Czysta szyba, lepsze widzenie

Trudne warunki atmosferyczne, padający śnieg i jazda po zmroku to wizytówka zimy. Kierowcy nie zdają sobie sprawy jak bardzo wzrok męczy się podczas jazdy samochodem w takich warunkach. Kiedy nasze szyby tracą przejrzystość, oczy wykonać muszą jeszcze więcej ciężkiej pracy. Warto zadbać o czystość szyb i lusterek zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.

Aby zminimalizować ilość osadzanego się błota i soli trafiających podczas jazdy w naszą szybę, zalecamy sięgnąć po płyn do mycia szyb samochodowych TITANIUM WINDOW & GLASS CLEANER. Podobnie jak wspomniany szampon, jest bardzo prosty i szybki w użyciu oraz niesamowicie skuteczny. Pozostawia nabłyszczającą warstwę ochronną, która zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Dzięki temu zabrudzenie po prostu spłynie z szyby nie pozostawiając trudno usuwalnego osadu. Szyba to jednak także wewnętrzna strona, która zimą pozostaje równie problematyczna, poprzez parowanie wywoływane zmianami temperatur. Zalecamy używanie chusteczek do szyb TITANIUM INSIDE GLASS WIPED, które stworzone są do usuwania smug, oraz zabezpieczania szyb przed nadmiernym parowaniem.

Nie ma czasu na skrobanie szyb

Zima to przede wszystkim niskie temperatury, których konsekwencją są uporczywe warstwy lodu i szronu zarówno na szybach jak i klamkach samochodu. Średnio, przy użyciu skrobaczki tracimy ok. 5 minut na usunięcie warstwy lodu z auta. Wiąże się to także z dłuższym przebywaniem w niskich temperaturach i ryzykiem ubrudzenia się podczas takiego zabiegu. Na szczęście znaleźliśmy na to sposób – WINDSHIELD ICE BREAKER marki Dr. Marcus jest odkryciem tego sezonu. Po rozpyleniu go na szybach, lusterkach czy klamkach, nie zdążysz wsiąść do samochodu, gdy lód po prostu spłynie. Niesamowita prostota w użyciu i wydajność tego produktu sprawia, że już nigdy nie zapomnisz mieć go w samochodzie zimą.

Piękny zapach – absolutny "must-have"!

Kiedy zadbamy o wygląd naszego samochodu, nie zapomnijmy, że zapach do auta jest tym, co poprawi nastrój podczas każdej podróży. W związku z sezonem zimowym możemy wybrać zapach samochodowy Lucky Top WHINTER ICE czy Fresh Bag Frozen, które utrzymają nas w klimacie zimowym. Możemy przypomnieć sobie również klimat lata, sięgając po najnowszą linię zapachów orientalnych przywodzącą na myśl najwspanialsze wakacyjne podróże. Wszystkie kosmetyki samochodowe, perfumy do auta oraz wiele więcej możesz kupić w fantastycznych cenach w sklepie internetowym shop.dr-marcus.com.

MotoFakty