Cały zespół grał fatalnie

Ryszard Binczak
Andrzej Kowalczyk, trener Gipsaru/Stali Ostrów po meczu w Koszalinie nie miał powodów do zadowolenia - FOT. RYSZARD BINCZAK
Tony Akins w ostatniej akcji meczu mógł doprowadzić do dogrywki. Amerykanin nie trafił jednak za trzy i Gipsar Stal Ostrów Wielkopolski przegrał w Koszalinie z AZS 84:87.

Tony Akins w ostatniej akcji meczu mógł doprowadzić do dogrywki. Amerykanin nie trafił jednak za trzy i Gipsar

Stal Ostrów Wielkopolski przegrał w Koszalinie z AZS 84:87. Jednak winy za porażkę nie można przypisać temu zawodnikowi. Cały zespół zagrał fatalnie w czwartej kwarcie.
Ostrowianie mecz rozpoczęli bardzo spokojnie. Przeprowadzili kilka szybkich kontr, które kończył rzutami spod samego kosza Wojciech Żurawski. Dzięki temu graczowi Gipsar po dwóch minutach prowadził 8:2. Niestety, przewagi tej nie zdołali utrzymać, gdyż do gry w AZS włączył się ich rozgrywający – Brandon Spann. Amerykanin zaczął trafiać zza linii 6,25 metra. To dzięki niemu oraz Dawidowi Witosowi, koszalinianie wygrali pierwszą kwartę 25:21