17-letnia pleszewianka Nicola Kaczmarek zgarnęła tytuł Mistrzyni Polski w Kickboxingu Junior Młodszy

Sandra Perlińska
Nicola Kaczmarek zdobyła tytuł Mistrzy Polski Junior młodszy w kategorii - 56 kg i puchar najlepszej zawodniczki mistrzostw w kategorii junior młodszy

Nicola Kaczmarek to 17-letnia pleszewianka, która zgarnia tytuł za tytułem. W miniony weekend znów stanęła na podium. Tym razem wzięła udział w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Juniorów i Seniorów w formule Low Kick. A tam... wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski Junior młodszy w kategorii -56 kg i zdobyła puchar dla najlepszej zawodniczki mistrzostw w kategorii junior młodszy.
Nicola podkreśla, że swoją najwyższa formę, która prezentuje w tym roku zawdzięcza przede wszystkim trenerom Konradowi Paratowi i Przemysławowi Kaczmarkowi oraz zawodnikom i sparingpartnerom Klubu Sportowego Prosna Kalisz
- Dziękuje mamie i siostrom, które mnie dopingują i są moim wsparciem na turniejach - zaznacza 17-latka. Specjalne podziękowania kieruje również dla nauczycieli ze szkoły za przychylność i wyrozumiałość, a także dla osób, które trzymały za nią kciuki podczas Mistrzostw.