Wybierz region

Wybierz miasto

  SuperTata poszukiwany! Wybieramy SuperTatę na okładkę

  SuperTata to ten, na którym zawsze możemy polegać i który jest nie tylko wspaniałym opiekunem, ale także kompanem zabaw, powiernikiem tajemnic, kimś, kto nas wspiera i nigdy nie zawodzi.
  Żeby wziąć udział w naszym plebiscycie, należy do 13 czerwca przysłać zdjęcie taty i dziecka (lub dzieci) na adres mailowy: z.musielak@glos.com lub s.perlinska@glos.com. Prosimy, by zgłoszenie zawierało imię i nazwisko taty oraz dziecka (dzieci). Mile widziany jest także krótki opis - informacja na temat zgłaszanego taty. Może mama lub pociechy napiszą nam, dlaczego właśnie ich tata zasługuje na ten tytuł.

  Głosowanie wystartuje już 2 czerwca

  Głosowanie ruszy już 2 czerwca (wciąż będzie można jednak zgłaszać kolejnych kandydatów) i potrwa do 20 czerwca do godz. 21.00.

  Przez pierwszy tydzień głosowania, czyli do 8 czerwca, będzie można głosować za pośrednictwem kliknięć na Facebooku, kliknięć na stronie internetowej pleszew.naszemiasto.pl oraz poprzez zakup SMS-em e-wydań "Głosu Wielkopolskiego" . Od 9 czerwca do zakończenia głosowania możliwe będzie tylko sms-owe głosowanie.

  Dla zwycięzców mamy nagrody

  Dla zwycięzców naszego plebiscytu przygotowaliśmy wartościowe nagrody. Będą to talony o wartości 250 zł na męskie zakupy w markecie budowlanym PSB „Mrówka“ , a także dodatkowe upominki - niespodzianki. Dodatkowo laureat otrzyma karnet na basen ufundowany przez Spółkę Sport Pleszew. A Tatuś, który zyska miano „SuperTaty“ znajdzie się też na okładce naszej gazety w Dniu Ojca - z pewnością będzie to doskonała pamiątka i wspaniały prezent.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  SuperTata poszukiwany! Wybieramy SuperTatę na okładkę

  SuperTata poszukiwany! Wybieramy SuperTatę na okładkę

  SuperTata to ten, na którym zawsze możemy polegać i który jest nie tylko wspaniałym opiekunem, ale także kompanem zabaw, powiernikiem tajemnic, kimś, kto nas...

  Inne plebiscyty