Grand Prix Wągrowca w pływaniu. W niedzielę w aquaparku odbyły się ostatnie starty. ZDJĘCIA

W niedzielę odbył się ostatni etap Grand Prix Wągrowca. Zawodnicy walczyli przed 4 cykle zawodów, płynąc za każdym razem innym stylem, zbierając w ten sposób punkty.

Do rywalizacji przystąpiło 15 klubów z Wielkopolski i nie tylko. W ogólnej klasyfikacji klubów 1 miejsce zajął Wodnik Śrem, na drugim miejscu uplasował się klub z Wągrowca MKP Wągrowiec, natomiast na 3 stopniu podium UKS Grot Koziegłowy.
W kat. Rocznika 2009 i młodsi chłopcy: 3 miejsce zajął Piotr Palluth, 4 miejsce Jan Kotecki, 5 miejsce Joachim Van den Hurk
W kat. 2008 dziewcząt: 5 miejsce Dominika Spychalska
W kat. 2007 dziewcząt: 3 miejsce Aleksandra Palluth
W kat. 2006 chłopcy: 1 miejsce Filip Starzyński, 3 miejsce Filip Makarewicz
W kat. 2003- 2005: 1 miejsce Natalia Pilarska, 2 miejsce Wiktoria Wolna