ZSTiO we Wrześni: Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
Plebiscyt Sportowiec Roku w ZSTiO.
Plebiscyt Sportowiec Roku w ZSTiO. fot. Ewa Konarzewska-Michalak
ZSTiO we Wrześni: Sprinter Eryk Hampel zwyciężył w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Roku. Pierwsze sześć miejsc zajęli lekkoatleci. Szkolny konkurs jest organizowany od 1969 roku.

ZSTiO we Wrześni: 6 marca rozstrzygnięto sportowy plebiscyt organizowany od 25 lat. Inicjatywę zapoczątkował olimpijczyk z Meksyku i nauczyciel Adam Kaczor, po nim pałeczkę przejął trener Andrzej Pujdak.

ZSTiO we Wrześni: Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku

Wyróżniono kilkunastu młodych sportowców. Zwycięzcą okazał się Eryk Hampel, który zdobył złoty medal w biegu na 60 metrów w Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale. Drugie miejsce zajęła miotaczka Monika Pawlak, trzecie również miotacz Kamil Swancar. Laureaci odebrali puchary, wszyscy wyróżnieni dostali nagrody rzeczowe.

Zobacz: Festyn Lekkoatletyczny we Wrześni

Pozycje od czwartej do szóstej przypadły Karolinie Konieczce, Hubertowi Hampelowi i Bartoszowi Zapartemu.

Uroczystość, która odbyła się na sali gimnastycznej połączono ze halowymi zawodami lekkoatletycznymi.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani