PISK PISK

PISK (© pleszew.pl)

Zapisaliście się już do PISK? Nie? Sprawdźcie co to i dlaczego wam się to przyda.

Nie wszyscy pamiętają, że w naszym mieście działa PISK czyli Pleszewski Informator Społeczno Kulturalny. To system, dzięki któremu każdy posiadacz telefonu komórkowego może otrzymywać sms-y informujące o różnych imprezach i przedsięwzięciach. Jest to całkowicie bezpłatne, więc tym bardziej warto skorzystać! Wystarczy tylko zapisać się do bazy PISK-a.

To właśnie dzięki PISK-owi dowiecie się jakie filmy grane są w kinie "Hel", czy w najbliższy weekend jest jakiś festyn, a także wiele, wiele innych pożytecznych informacji.

Chętni do korzystania z oferty informacyjnej miasta mogą zgłaszać usługę pod nr. telefonu 742 83 04.

Pleszewski samorząd, kilka lat temu, jako pierwszy w Wielkopolsce, a drugi w naszym kraju uruchomił nowatorski system informowania mieszkańców Miasta i Gminy Pleszew oraz „nie-pleszewiaków”, którym blisko jest Gród nad Nerem.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!