X Kolejka Kościańskiej Ligi Futsalu [GALERIA]

Michał Dominiczak
W sobotę 8 grudnia rozegrana została X kolejka KLF. Na czele ligowej tabeli bez zmiany pozostaje Lajszner Team.

W sobotę 8 grudnia rozegrano X kolejkę Kościańskiej Ligi Futsalu. W pierwszym spotkaniu tego dnia naprzeciw siebie stanęły drużyny Tigers oraz Lajszner Team. Okazałe zwycięstwo odniosła drużyna Lajszner Team, która wygrała 9:2. O godzinie 17:30 na parkiet wyszły drużyny Wal-Truck Sezonowcy oraz 40 Plus. Po dwudziestu dwóch minutach ze zwycięstwa 3:0 cieszyła się ekipa Wal-Truck Sezonowcy.

W trzecim meczu tego dnia zagrały drużyny Euro Profil oraz Stacje Paliw Krzysztof Antczak. Pierwsza prowadzenie w tym meczu objęła drużyna Euro Profil. Ostatecznie jednak po bramkach Dodota oraz Zawala trzy punkty w ligowej tabeli dopisać mogła sobie drużyna Stacje Paliw Krzysztof Antczak. W przedostatnim spotkaniu zagrały drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli. Trzecie w tabeli Arkido oraz czwarte Picaso. Mecz toczył się w szybkim tempie i ostatecznie zakończył się remisem 1:1. Ostatnim meczem X kolejki było spotkanie FC Cieniasy z O.S.E Stare Oborzyska. Po dwudziestu dwóch minutach na tablicy widniał wynik 2:1 dla FC Cieniasy.

W tabeli z dorobkiem 28 punktów prowadzi Lajszner Team. Na drugiej pozycji ze stratą pięciu punktów do lidera znajduje się drużyna Stacje Paliw Krzysztof Antczak. Ligową tabelę zamykają drużyny 40 Plus oraz Tigers. Obie ekipy zgromadziły do tej pory 5 punktów. W klasyfikacji strzelców prowadzi Patryk Walkowiak z 12 bramkami. Tuż za jego plecami z dorobkiem 10 bramek znajduje się Marcin Napierała. Oboje z drużyny Lajszner Team. Kolejna kolejka KLF rozegrana zostanie już w następną sobotę 15 grudnia.

Lotto Ekstraklasa: Miedź Legnica lepsza od Górnika. Coraz trudniejsza sytuacja zabrzan (napisy)