Krzysztof Jarczyński

Krzysztof Jarczyński (© Waldemar Wylegalski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prawa ręka i wieloletni asystent Waldego Dzikowskiego - Krzysztof Jarczyński - będzie odpowiadał za kampanię Bronisława Komorowskiego w Wielkopolsce. Zdecydował tak dzisiaj zarząd regionu PO.

Jarczyński ma 33 lata, jest doradcą i pełnomocnikiem wojewody Piotra Florka ds. Euro. W latach 2004-09 był asystentem i dyrektorem biura szefa wielkopolskiej PO Waldego Dzikowskiego. Obecnie pracuje dla Dzikowskiego społecznie.

Cel Krzysztofa Jarczyńskiego jest prosty. - Bronisław Komorowski musi wygrać w Wielkopolsce - deklaruje. I zapowiada, że kandydat Platformy pojawi się przed 20 czerwca w Wielkopolsce dwu, lub nawet trzykrotnie. Pierwszy raz jeszcze w maju. - Nie wykluczamy, że to właśnie u nas zaprezentuje część programu - mówi Jarczyński.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

abel (gość)

Walka o zwycięstwo Bronka w Wielkopolsce, może Lubuskiem i Śląskiem. Reszta Polski głosuje na Jarka