Klaudia Sądkiewicz z Bogusławia marzy, by zostać projektantką. Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy. W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie wystawy jej prac. Na wernisażu pojawiła się rodzina 15-latki, jej przyjaciele i znajomi

Klaudia Sądkiewicz ma 15 lat i mieszka w Bogusławiu. Jest uczennicą Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym. Swoje plastyczne talenty rozwija na zajęciach plastycznych w Domu Kultury w Pleszewie. Interesuje ją rysunek, projektowanie, taniec i fotografia. Sama projektuje od 5 lat, a swoje pomysły zapisuje w szkicownikach Lilla Lou, Lilla Lou FEROSH i Tom Model. Nastolatka prowadzi również fanpage Klementyna Art.
Klaudia zdobyła już swoje pierwsze nagrody. Zwyciężyła w konkursie Lilla Lou FEROSH "Flamenco", zajęła także 3 miejsce w konkursie Lilla Lou "Total Blue", a nawet otrzymała tytuł projektanki miesiąca w gazecie TopModel by depesche.

Na wernisażu towarzyszyli jej rodzice Anetta i Mariusz oraz przyjaciółki Wiktoria Szwedziak i Wiktoria Bloch. Przybyli również dziadkowie, znajomi, nauczyciele, a nawet dyrektor szkoły. Klaudia na wystawę swoich prac chce zabrać kolegów i koleżanki ze swojej klasy.

Prace Klaudii stoją w holu kina "Hel" w Pleszewie. Wystawę będzie można oglądać do końca września.

Więcej przeczytacie w "Gazecie Pleszewksiej" już w piątek

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!