Warta Pyzdry kontra Victoria Września II [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
Warta Pyzdry kontra Victoria Września II.
Warta Pyzdry kontra Victoria Września II. Pyzdrska drużyna pokonała ekipę gości 1:0 w pierwszym ligowym meczu w sezonie. Bramkę dla gospodarzy w drugiej połowie strzelił Bartłomiej Sodkiewicz. Rywale mimo dobrych ataków na bramkę nie byli w stanie wyrównać.

Warta Pyzdry kontra Victoria Września II

Pierwsze ligowe spotkanie zakończyło wynikiem 1:0 dla Warty Pyzdry. Nie była to jednak łatwa wygrana, ponieważ zespół Victorii rozegrał bardzo dobry mecz.

Spotkanie oglądali licznie zgromadzeni kibice. Na bramkę musieli czekać jednak długo. Została strzelona dopiero w drugiej połowie, przez wchodzącego na zmianę Bartłomieja Sodkiewicza. Rywale nie zdołali zremisować mimo, że przeprowadzili wiele dobrych akcji. Kilka ich strzałów uderzało w słupek. Zamiast goli zdobyli za to kilka żółtych kartek, przede wszystkim za cięty język i dyskusje z sędziami.

Przypominamy, że już w najbliższą środę o godz. 17:30 Pyzdry zmierzą się z drużyną Polanin Strzałkowo w meczu o Puchar Polski na szczeblu KOZPN.