Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wybieramy "Kobietę Przedsiębiorczą Tygodnika Pilskiego". Która kandydatka zasługuje na to miano? Wybierz razem z nami.

Kobiety w biznesie często radzą sobie lepiej od mężczyzn, choć rynek wydaje się być wciąż bardziej przychylny panom. Tym bardziej kobiety, które z sukcesem piastują kierownicze stanowiska albo pomyślnie kierują swoimi firmami, zasługują na wyróżnienie.

Chcąc docenić dokonania kobiet z regionu, wraz z Głosem Wielkopolskim organizujemy plebiscyt „Kobieta Przedsiębiorcza Tygodnika Pilskiego”. Przedstawiamy siedemnaście pań, które zdaniem redakcji i czytelników Tygodnika Pilskiego zasługują na to miano.

Możliwe, że są jeszcze panie, które pominęliśmy, a które waszym zdaniem powinny znaleźć się na naszej liście. Na zgłoszenia kandydatek, zawierające krótkie uzasadnienie, czekamy do 22 lutego. Przysyłajcie je na adres: tygodnik.pilski@glos.com, wpisując w tytule maila hasło „Kobieta Przedsiębiorcza Tygodnika Pilskiego”. Stwórzmy razem poczet najlepszych bizneswoman z naszego regionu.

Na kandydatki można głosować za pomocą sms-ów. Aby zagłosować, należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści: SUPER.X, gdzie X oznacza numer faworytki. Każdy czytelnik i internauta, może oddać dowolną ilość głosów jeśli uważa, że nominowana na takie poparcie zasłużyła. Wygra ta kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów.

KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA 2012 - ZOBACZ WSZYSTKIE KANDYDATKI

Jednocześnie oddając głos w Plebiscycie "Kobieta Przedsiębiorcza Tygodnika Pilskiego", oddajesz swój głos na popieraną przez Ciebie kandydatkę w klasyfikacji województwa Wielkopolskiego. Pani, która uzyska największą ilość głosów, w kategorii wojewódzkiej, zasłuży na prestiżowy tytuł "Kobiety Przedsiębiorczej Wielkopolski 2012".

Głosowanie rusza 15 lutego i potrwa do 6 marca, do godziny 13.59. Zapraszamy do udziału w plebiscycie.