Tour de Pologne w Szczurowej i Borzęcinie [ZDJĘCIA]

Łukasz JajeZaktualizowano 
Tour de Pologne w Szczurowej i Borzęcinie witały tłumy ludzi, w tym wójtowie obu gmin. Emocji nie brakowało. Zwłaszcza, że w Szczurowej była premia lotna Tour de Pologne.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2013.08.05 17:45:30

FUYIOCUKUCTGU76O78

2013.08.05 17:44:44

bgjmmmbhhrkukdkbgblfghyywefkyyyyyyyyyyyyyybughrilghKRgnrkfbwreukfhserkghkrdrgi;ubhVUKer.vvvvvvvvvvvvvvvvvveruoviorerh8o'ver8oghlyirfuyeqrughripgreihreigoghlvdfyibvkdfUfuhkgKsdfusfHSdudvnuiddddsvbukFUIGUIASDGHI;ERHGISDAFHG;8ERHJEYTWRHTFSDJKNGVJKXCVYERTBUKRYFGWUIRETHDJKBFUIWERTY RUITH4UITHBRUITYERIUATYERUK HERTUIAHERUTGHRJKETHATUKDSGHDFUKGFBAUDRTYETHR ERTHERUTYERUGHERUKAKUVYBER REARUKGHHHHHHERUAEURTWYCFUAETUIYERUITYERITARG UIYRG7IOOYSERTUIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYALRUUUUUUUUUUUUUTYAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HYHFGGGGERYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYTFYHRTFYHTRYJGRTF6UUYUYUYUYV VHGGRFFFFFFFFFFF

2013.08.04 10:03:32

http://www.tnijse.pl/pjjany_kierowca_pobil_dziecko

2013.08.04 09:59:15

http://www.tnijse.pl/pjjany_kierowca_pobil_dziecko

2013.08.03 13:54:59

No!!! Godają co uderz w stól a nożyce sie łodezwą!

2013.08.03 08:58:54

panie radny a co pan sie wcinasz do naszych spraw kto ciebie prosił o jakies interwencje nam jest dobrze , to wy po sobie nie sprzątacie , takie imprezy pod publike to wiesz komu pan możesz wciskać mnie pan zraził i napewno nie dostanie pan i pana kumple mego poparcia w przyszłości , karjrowicze , zdobywcy stłeczków cha cha

2013.08.02 23:15:30

jaki to ma związek z TG ?

2013.08.02 22:24:05

a na którym zdjeciu te tłumy???

2013.08.02 20:41:13

Tutaj typujemy wyniki: www.futbol1x2.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Pula nagród - 16 000 PLN!

2013.08.02 10:56:31

radny, spadaj stąd