Tak wyglądał doping na meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław. Byłeś na trybunach? Odnajdź się na zdjęciach

RED

Przejdź do kolejnego zdjęcia ----->
W piątkowym meczu ze Śląskiem Wrocław, Lecha Poznań dopingowało z trybun 12,5 tysiąca kibiców. Była to ostatnia okazja, żeby zobaczyć piłkarzy na żywo w Poznaniu, przed zimową przerwą w rozgrywkach. Byliście na meczu? Spróbujcie odnaleźć się na zdjęciach. Przejdź do kolejnego zdjęcia ----->Łukasz Gdak

Trybuny Stadionu Miejskiego w Poznaniu na ostatnim przed zimową przerwą w rozgrywkach meczu ze Śląskiem Wrocław, nie wypełniły się nawet w połowie. Spotkanie oglądało dokładnie 12 545 kibiców.

Sam wynik mógł jednak cieszyć sympatyków Kolejorza. Na pewno bardziej niż choćby... stan murawy. Lech wygrał pierwszy mecz pod wodzą Adama Nawałki, 2:0.

Tym co mogło urozmaicić czas kibicom na trybunach była niewątpliwie oprawa przygotowana przez najzagorzalszych fanów Kolejorza z Kotła. Powstała ona dla uczczenia setnej rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego i była jednym z elementów wczorajszych obchodów na poznańskim stadionie.

Jeśli byliście w piątek na stadionie, albo chcecie zobaczyć jak wyglądał doping, odwiedźcie naszą galerię zdjęć.

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]