T-Mobile Ekstraklasa - Lech Poznań wygrał z Piastem Gliwice 3:0. Wyjazdowa passa trwa! [ZDJĘCIA]

SZKI
To był piękny wieczór w wykonaniu piłkarzy Lecha. Po trzech pięknych bramkach Kolejorz rozbił Piasta na jego terenie i zanotował jedenaste wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Zobaczcie zdjęcia.

Trzy fantastyczne gole i kolejny komplet punktów. Tak gra na wyjeździe Lech Poznań. Tym razem Lokomotywa rozjechała Piasta Gliwice.

Festiwal strzelecki na Śląsku rozpoczął fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego Gergo Lovrencsics. Po przerwie Kolejorz znokautował rywala w ciągu dwóch minut. Najpierw po solowej akcji bramkarza Piasta pokonał Aleksandar Tonew. Chwilę później dzieła zniszczenia dokonał precyzyjnym strzałem z ostrego kąta Rafał Murawski.

SZERSZĄ RELACJĘ Z MECZU PRZECZYTASZ TUTAJ

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Gergo Lovrencsics (30), 0:2 Aleksandar Tonew (49), 0:3 Rafał Murawski (50).

Piast Gliwice: Dariusz Trela - Damian Zbozień, Adrian Klepczyński, Jan Polak, Paweł Oleksy - Pavol
Cicman, Rudolf Urban (66. Radosław Murawski), Mariusz Zganiacz (46. Ruben Jurado), Artis Lazdins,
Tomasz Podgórski - Tomas Docekal (66. Marcin Robak).

Lech Poznań: Jasmin Buric - Kebba Ceesay, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Luis Henriquez -
Gergo Lovrencsics (63. Mateusz Możdżeń), Łukasz Trałka, Rafał Murawski, Kasper Hamalainen,
Aleksandar Tonew (85. Vojo Ubiparip) - Bartosz Ślusarski (74. Łukasz Teodorczyk).

Żółte kartki: Aleksandar Tonew, Łukasz Teodorczyk.
Sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Widzów: 8 192.

PIAST GLIWICE - LECH POZNAŃ: TAK RELACJONOWALIŚMY NA ŻYWO. KLIKNIJ!

Twórz Nasze Miasto razem z nami. Pisz na [email protected] lub zostaw nam wiadomość na facebooku