W poniedziałek, 7 sierpnia, rozpoczął się długo oczekiwany remont chodnika przy południowej pierzei Rynku w Kobylinie. Licznie reprezentowana ekipa znanej krotoszyńskiej firmy budowlanej Gembiak-Mikstacki zdejmowała stare kamienne płyty chodnikowe, prowadzono też są prace przy pomocy koparko-ładowarki, mające na celu usunięcie korzeni drzew rosnących wzdłuż starego chodnika. Budowa chodnika potrwa do 5 września.

Budowlańcom wyjątkowo sprzyja słoneczna pogoda, co oznaczać będzie, przynajmniej w najbliższym czasie, że prace postępować będą w szybkim tempie. Tego zresztą oczekuje od nich nowy p.o. burmistrz Rafał Nowacki.
Obecność tak licznej ekipy budowlanej wzbudziła spore zainteresowanie mieszkańców Kobylina, którzy po cichu dopingują ich do wytężonej pracy.

Więcej o tej inwestycji przeczytacie Państwo w papierowym wydaniu Życia Krotoszyna, które ukaże się w poniedziałek, 14 sierpnia (w związku z przypadającym na 15 sierpnia świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny).

+++Inwestycje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!