Ruszył Konkurs Wiadomości24.pl - Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku. Zgłoś się, wygraj tablet!

Piszesz, robisz zdjęcia, prowadzisz blog? 14 kwietnia rozpoczęła się 8. edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku. Weź udział i wygraj tablet!

I etap konkursu – zgłoszeniowy - potrwa do 11 maja. Internauci będą mogli zgłosić swoje materiały w kategoriach: Wywiad, Recenzja, Reportaż, Felieton, Fotoreportaż, Relacja sportowa. Szkolne gazety, tak jak w latach poprzednich – mają swoją kategorię: Junior Media.

W konkursie mogą wziąć udział materiały opublikowane w roku 2013. Autor może samodzielnie zgłosić swój materiał; mogą go także zaproponować osoby trzecie (wtedy wymagana będzie zgoda osoby zgłoszonej).

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie:
doroku.wiadomosci24.pl
oraz doroku.pl.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!

II etap konkursu, rozpocznie się 14 maja o godzinie 10 i potrwa do 4 czerwca włącznie (do północy). Głosować będzie można wysyłając sms pod numer podany na stronie konkursowej przy materiale i nazwisku kandydata. W ten sposób wybrani zostaną zwycięzcy w poszczególnych kategoriach.

Natomiast Dziennikarza Obywatelskiego wybierze Kapituła Konkursu, którą w tym roku tworzą dziennikarze „Polska the Times”: Paweł Siennicki, Arlena Sokalska, Wojciech Rogacin, Adam Buła, Agaton Koziński, Robert Zieliński, Anita Czupryn, Dorota Kowalska, Witold Głowacki, Mariusz Grabowski i fotoedytor oraz fotoreporter Bartek Syta. Przewodniczącym kapituły będzie dyrektor rozwoju redakcyjnego Tomasz Krawczyk.

Informacje o członkach Kapituły Konkursowej

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w połowie czerwca. Laureat otrzyma nagrodę w postaci tabletu Lenovo Yoga. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach konkursowych, wyłonieni w głosowaniu SMS otrzymają tablet Asus ME 173X Android 7.1. Jak w poprzednich latach przygotowaliśmy również nagrodę za najciekawsze uzasadnienie SMS. Będzie to tablet Asus ME 173X Android 7.1.

Zapraszamy do udziału!

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.05.2014, 14:52

a tego to nie wiem.... ale może i może

18.05.2014, 10:26

Tak może nawet sarna Edyta źle POdmyta.

16.05.2014, 21:49

Może przeprowadzimy konkurs kto odgadnie po czyjej grochówce ja się zesrałem w Wilkowie w zeszłym roku? Tu młodszy strażak bula w nagrodę osrana koszula.

11.05.2014, 22:07

Cytując Palivca - "wszystko to gówno warte"

09.05.2014, 18:55

luuuudzie!!! jak chcecie by was szlag trafił to idźcie do serwisu AGD na Okrzei tam oleją was dokładnie

09.05.2014, 18:53

i

02.05.2014, 13:45

Pisarskie "lizoludki" służą władzy i za lizanie mają dudki.
a kto lepiej to uczyni, otrzyma tytuł mistrza lub mistrzyni.

26.04.2014, 23:50

mylisz się. nie na sucho.

26.04.2014, 20:20

No niestety moi mili,większość pismaków przyPOmina mi de..li. Nawet najgosze kłamstwo ubiorą w skorupę PO to ażeby obecnej władzy na sucho wchodzić w du...ę.

25.04.2014, 23:57

też tak myślę, dzisiaj byle dziennikarzyna myśli, że jest bogiem (nie katolickim oczywiście), więc może wszystko i wszystkich niszczyć swoja pisaniną. Nie dajmy się niszczyć !

25.04.2014, 21:56

Po wpisach widać, że gebelsom się dostało, ale to mało... Głowy golić?W tych czasach też przesada. Ale nie dać się frajerom posiadającym lokalne media to jest "autentyczny patriotyzm".

24.04.2014, 11:19

Każdy dziennikarz powinien pełnić rolę służebną wobec społeczeństwa i w tym sensie być ,,obywatelski". Natomiast w dzisiejszej Polsce na etatach dziennikarskich zatrudniani są głównie propagandyści zajmujący się manipulowaniem ludźmi a nie ich informowaniem. Dziennikarze są dzisiaj równie ,,obywatelscy" jak była Milicja Obywatelska albo jest Platforma Obywatelska. Dla wysługujących sie komu popadnie mówienie prawdy, to rzeczywiście frajerstwo.

24.04.2014, 09:39

Lepiej być niezależny dziennikarzem niż orać w takich redakcjach. Tworzenie treści pod ilość wyświetleń, blokowanie i usuwanie komentarzy oraz warsztat dziennikarski na poziomie gimnazjum. Chcieliśmy wolnej Polski, mamy. Zapomnieliśmy zażądać wolnych mediów. Proponuję tablety rozdać dziennikarzom, bo to oni robią za społeczników, którymi wysługują się zaprzyjaźnieni samorządowcy. Wolność w mediach!

23.04.2014, 23:33

Świetnie piszę, robię genialne zdjecia, mam swojego bloga i mam tableta, ale nie takiego za tysiaka, tylko dużo lepszego. No więc... wypchajcie się trocinami i tłuczonym szkłem, łowcy naiwnych. Łapka w górę za tym, co pisze w komentarzach poniżej.

23.04.2014, 23:07

Kolejny pseudo konkurs gdzie głosujemy za pomocą sms , nabijając konto redakcji. Szkoda tylko że tak ,,popularny '' konkurs na najpopularniejszego samorządowca został pozbawiony możliwości dodowania komentarzy...Dla was ,dziennikarzyliczą się przede wszystkim artykuły sponsorowane przez lokalych ,,kacyków'' choc zakłamują rzeczywistość i promują ,,dyzmowstwo''.Dla mnie media tego typu nadają się tylko do likwidacji .

23.04.2014, 18:30

Gdyby było tylko tak jak piszesz, to by było pięknie.
Ale nie uwzględniłeś osobników narcystycznych (dość licznych na np. W24), dla których akurat takie dziennikarstwo, to przede wszystkim okazja do swego rodzaju ekshibicjonizmu i pompowania swojego ego. Często skupiają w grupy wzajemnej adoracji, pisując peany na temat kolesiów, licząc na wzajemność.
Właśnie dlatego mam małe zaufanie do takich serwisów, gdzie tak właściwie nikt nie weryfikuje pobudek i interesów własnych autorów, nawet jeśli piszą za friko.

23.04.2014, 16:53

A czy może startować pan Piotr jeleń?

23.04.2014, 13:10

Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku (a i wszystkich następnych lat) to Piotrkowianin vel czytelnik vel ha, ha, ha i takie tam różne inne jeszcze.