W sobotę wielkie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2018 w Poznaniu. Dlaczego warto wybrać się na Tor Poznań? Sprawdźcie!

Motocykliści w Poznaniu zaczynają sezon motocyklowy 2018. Parada motocykli na City Run Poznań [ZOBACZ ZDJĘCIA]


Motocykliści to nie „dawcy nerek”, jak określają ich piesi i kierowcy nie przesiadający się od czasu do czasu na motocykl. Jak mówią – są normalnymi ludźmi z pasją, a by o niej opowiedzieć – zapraszają w sobotę – 14 kwietnia – na Tor Poznań przy ul. Wyścigowej 3 w Przeźmierowie na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2018.

To już 25. edycja „sezonów”, dlatego szczególnie warto tu być: początek o godz. 9.00, gdy motocykliści zbierają się na Torze Poznań, o 10.00 rozpocznie się msza polowa, po której, o godz. 11.00 uczestnicy wyjadą na motocyklach na najbardziej widowiskową część – paradę motocyklową po ulicach Poznania i Przeźmierowa.

Motory zawarczą więc silnikami na ulicach Rynkowej, Bukowskiej, Polskiej, Dąbrowskiego, Rolnej, Szamotulskiej i ponownie Rynkowej. Wrócą na Tor Poznań około godz. 13-tej, i aż do 20-tej będą bawić się z gośćmi, prezentując swoje ulubione maszyny.

W programie, oprócz konkursów, zaplanowano występ zespołów SR Blues i Nadmiar. Będą też pokazy straży pożarnej, udzielania pierwszej pomocy przy wypadku, przejazd samochodem wyścigowym wraz z kierowcą, wystawa zabytkowych motocykli i wystawa przygotowana przez salony motocyklowe.

W Gnieźnie już rozpoczęto sezon motocyklowy:MotoFakty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!