Wiktoria Pływaczyk z Popówka będzie walczyć o koronę najpiękniejszej Wielkopolanki. Młoda mieszkanka gminy Gołuchów dostała się do finału konkursu piękności Wielkopolska Miss Nastolatek 2018

Wśród 44 najpiękniejszych Wielkopolanek jest ona - Wiktoria Pływaczyk z Popówka (gmina Gołuchów), która już w czerwcu stanie na jednym wybiegu z najpiękniejszymi dziewczynami z terenu województwa Wielkopolskiego. Wiktoria będzie rywalizować o koronę Wielkopolskiej Miss Nastolatek wraz z 9 innymi nastolatkami z naszego województwa.

Do finału konkursu nie dostała się Angelika Mikołajczyk ze Sławoszewa, która jak podkreślała, jest bardzo związana z Pleszewem. Eliminacje odbyły się w sobotę 10 marca w poznańskim Klubie PACHA.

Nasza finalistka Wiktoria zdradza Czytelnikom „Gazety Pleszewskiej”, że to jej pierwszy konkurs piękności. Dodaje, że oglądała wcześniej konkursy Miss Polski w telewizji. - Podobały mi się występy dziewczyn, które były w moim wieku. Myślałam, że fajnie byłoby być jedna z nich - zaznacza. Postanowiła, że spróbuje swoich sił i tak spontanicznie zgłosiła się do Wielkopolskiej Miss.

- Zgłoszenie wysłałam sama, nie mówiłam nic rodzinie i znajomym - mówi. Zachowała to w tajemnicy, do momentu, gdy dostała wiadomość z informacją, ze zostawałam jedną z półfinalistek. Dopiero wtedy poinformowała swoich bliskich. - Zareagowali dobrze, cieszyli się razem ze mną - podkreśla.

Wiktoria dodaje, że po zakwalifikowaniu do półfinału dziewczyny zostały zaproszone na sesje zdjęciowe. W miniony weekend wzięły udział w półfinale konkursu, który odbył się w poznańskim Klubie Pacha. - Samo przejście po wybiegu było nieco stresujące, bo to mój pierwszy taki pokaz przed publicznością - wyjaśnia nastolatka. I dodaje, że mimo napięcia, było to bardzo miłe doświadczenie. Wiktoria cieszy się, że została jedną z dziesięciu finalistek, które powalczą o tytuł Wielkopolskiej Miss Nastolatek i weźmie udział w finałowej gali.

Przed wybraniem najpiękniejszej Wielkopolanki odbędzie się kolejna sesja zdjęciowa finalistek, a także zgrupowanie przygotowujące do finału konkursu. Wiktoria Pływaczyk dodaje, że na razie jest uczestniczką konkursu Wielkopolska Miss, jednak zastanawia się nad wzięciem udziału w innych konkursach piękności w przyszłości.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!