W środę, 9 sierpnia, tuż po godz. 8 na ulicy Krotoszyńskiej w Rozdrażewie doszło do potrącenia rowerzystki. W wyniku zderzenia z osobową mazdą starsza kobieta odniosła dość poważne obrażenia ciała, w związku z czym, po udzieleniu na miejscu kwalifikowanej pierwszej pomocy kobieta została odwieziona przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Krotoszynie.

Na miejscu, w odległości zaledwie 50 metrów od zespołu budynków Urzędu Miejskiego, w którym właśnie zbierała się sesja Rady Miejskiej, pracowały dwie ekipy policyjne: drogówka, której funkcjonariusze kierowali ruchem na ul. Krotoszyńskiej oraz zespołu dochodzeniowo-śledczego, którzy prowadzili liczne czynności mające na celu ustalenie przyczyn i sprawców tego niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Z poczynionych przez nas obserwacji wynika, że mazda uderzyła rowerzystkę lewą stroną pojazdu, po czym po zjechaniu na lewy pas ruchu uszkodzeniu uległa przednia lewa opona. Czynności policyjne trwały do godz. 10.15, kiedy to miejsce zdarzenia opuścił pojazd pomocy drogowej, który odholował rozbitą mazdę.

Więcej szczegółów podamy w papierowym wydaniu "Życia Krotoszyna".

+++


Wypadki

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Michał (gość)

Poszkodowanych w wypadkach, ich rodziny lub znajomych proszę o kontakt pod nr tel. 791 184 289 Udzielę profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu.

Czytelniczka (gość)

Chciałabym zwrócić uwagę na pewne niejasności. po pierwsze rowerzystka po drugie do zdarzenia doszło przed godziną siódmą.