Policja w Rawiczu

Policja w Rawiczu szuka złodziei blachy (zdjęcie poglądowe). (© fot. Archiwum naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policja w Rawiczu szuka złodziei, którzy ukradli blachę trapezową z dachu budynku gospodarczego w Gołaszynie. Mundurowi proszą o pomoc mieszkańców, którzy posiadają informacje na temat tego przestępstwa lub jego sprawców.

Policja w Rawiczu szuka złodziei blachy


Policja w Rawiczu o przestępstwie została poinformowana wczoraj (2 stycznia). Z informacji przekazanych przez właściciela budynku gospodarczego na działce rolnej w Gołaszynie (gm. Bojanowo) wynika, że do kradzieży doszło w dniach pomiędzy 23 grudnia, a 2 stycznia.

Policja w Rawiczu ustaliła, że nieznani sprawcy zdemontowali wtedy z dachu kilkadziesiąt metrów kwadratowych blachy trapezowej. Właściciel wycenił straty na 740 złotych. Trudno uwierzyć, że prowadzone przez złodziei ,,prace" nie zwróciły niczyjej uwagi. Dlatego też mundurowi apelują do mieszkańców.

Prosimy o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymania sprawcy. Zapewniamy anonimowość - mówi Beata Jarczewska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!