Pizza.Naszemiasto.pl - najwygodniejsze zamawianie jedzenia online

Paulina ŻurkowskaZaktualizowano 
Nasze Miasto
Portal Naszemiasto.pl uruchamia nową funkcję, serwis do zamawiania jedzenia online. W jednym miejscu można znaleźć restauracje z całej Polski oraz kilkoma kliknięciami złożyć zamówienie - bez ulotek, telefonów i pomyłek.

Serwis Pizza.Naszemiasto.pl powstał we współpracy ze stroną PizzaPortal.pl. Ma być ułatwieniem dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą gotować, a nie mają czasu przedzierać się przez setki stron poszczególnych lokali.Pizza.Naszemiasto.pl jest bazą zawierającą już ponad 2,5 tysiąca restauracji działających zarówno w dzień, jak i w nocy. Każda z nich oferuje dostawę i wskazuje przewidywany czas realizacji zamówienia.

Zobacz też: pizzaportal.pl

Korzystanie ze strony Pizza.Naszemiasto.pl jest bezpłatne, szybkie i poufne.Serwis jest o tyle wygodny, że po wskazaniu konkretnej ulicy, wyświetla wszystkie najbliższe lokale, w których można zamówić jedzenie. Nie muszą to być pizzerie, w ofercie znajdują się też pierogarnie, restauracje z kuchnią azjatycką, włoską czy bary z domowym jedzeniem. W serwisie nie trzeba się rejestrować, wystarczą informacje podane przy zamówieniu.

Aby zamówić jedzenie, należy wejść na stronę Pizza.Naszemiasto.pl, wpisać miasto i ulicę oraz wybrać restaurację. W bazie znajduje się już tyle lokali, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Potem wystarczy już tylko wybrać konkretne potrawy z menu i czekać na realizację.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2014.06.25 19:01:43

Zgadzam się z opinią, bardzo dobra pizzeria w Człuchowie. I co mi się w pizzach najbardziej podoba- to że każda smakuje inaczej, a nie jak w innych pizzeriach - każda pizza prawie taki sam smak. Poza tym pierwszy raz jadłem pizzę z KIWI! Super sprawa! i ogólnie bardzo fajne komponowanie i dobieranie smaków- widać, że się znają na rzeczy i używają prawdziwych składników a nie składniko-podobne. Ciasto też extra! Pozdrawiam i polecam!

2014.06.01 11:04:36

To jest ten kebab naprzeciwko liceum??

2014.05.28 19:35:27

super

2014.05.27 20:06:07

właśnie pożarłem kebaba z nowej knajpki na Ziętka!!! tam gdzie była kiedyś kwiaciarnia na przeciw samu!!! Za 10 zł żarełko PRZEPYSZNEE!!!!!!!!! Ponieważ jest to nowe to spróbuję za miesiąc czy się nie popsuli1!!!!

2014.05.25 11:02:53

Felicita najlepsza wloska pizzeria

2014.05.24 11:55:17

Piwnica bytòw

2014.05.23 21:00:08

Czy BOR dostarczy tą pizzę na czas żeby była jeszcze gorąca ?

2013.12.05 22:21:34

Dziękuję ci, właśnie przyszło mi 25 zł :D

Oby wiecej takich linków ;)

2013.12.05 22:19:18

Cześć, mam dla was darmowe doładowanka 25zł :D doładowanie przyjdzie do was po około 3-4 minutach, więc naprawdę warto ;)

Firma dostała karę od UE, muszą rozdać 150 000 doładowań ZA DARMO!!

Bierzcie póki jest, bo się opłaca :D

http://doladujtel.pl/ghup

2013.11.29 00:54:29

A ja polubiłam bardzo pizze u Don Alberta w Człuchowie.Od niedawna działa,ale najlepsza pizza w mieście.Szczerze bo korzystałam u Rafiego,to minus,picasso to minus,ewentualnie Roma,ale popsuła się,zeluwa.Tu jest ok.Smaczna.

2013.10.25 13:23:32

TO sieć, ja wolę małe, lokalne pizzerie.

2013.10.25 13:22:28

Na Starym Rembertowie polecam http://pizzeriacentro.pl Nie tylko pizzę, ale mają bardzo dobrą włoską kuchnię. Myślę, że to jeden z najlepszych lokali w Rembertowie.

2013.09.27 19:58:59

Najlepszą pizza jadłem w Międzygórzu u "Siwego" zapraszam http://ciekawe-miejsca-polska-wakacje.blog.pl/

2013.08.19 11:02:06

Baśka za ortografię najpierw się weź!!!

2013.08.13 09:19:32

Nie jadłeś spalonej pizzy?zapraszam do jaworzna do dagrasso

2013.08.12 18:15:02

Nie jedzcie tego świństwa zbyt często.I nie trzymajcie kasy w bankach to wyjdzie wam na zdrowie ,a kraj wyjdzie z kryzysu.

2013.08.12 09:54:30

To nie reklama ,mała! opisałam moje doświadczenie jak można w Piotrkowie szybko popsuć pizzę, jak najtańszym kosztem swoich produktów i olewactwem odstraszyć klientów. Zawsze preferowałam Essposito !!! tym bardziej że mieszkam blisko, natomiast na tę chwilę przenoszę się do Oliwki i do Sky Pub -na tak długo dopóki i tu zaczną psuć swój wyrób. Nadmienię tylko że każdy placek ciasta przed położeniem dodatków powinien być posmarowany sosem pomidorowym ale jak ten jest bez smaku to i dodatki nie pomogą-będzie jałowo.

2013.08.11 18:56:36

Ludzie jak będziecie w Rabce Zdrój bierzcie pizze z Calabrii!!!! Jak będziecie w Białym Dunajcu bierzcie pizze z Polaniorki!!!!!! Jeszcze nie jadłem takiej pizzy w Piekarach jak tam!!!! Gorąco Polecam!!!!!!

2013.08.11 18:54:06

Pewnie miśki Piekarskie też biorą od nich pizze i któż to wie? może mają zniżkę :))))

2013.08.10 00:17:55

Fajna reklama!! :-)

2013.08.08 12:18:12

Fajny temat -często chodziłam do Essposito na pizze-to co tam ostatnio serwuja to porażka.Myślałam że to tylko taki pojedynczy przypadek-niestety ostatnio ciągle to samo-sos pomidorowy bez smaku, sos czosnkowy bez czosnku, pizza jałowa w smaku.Wybrałam Tine -obsługa miła za sosy dodatkowo trzeba zapłacić, a duża pizza okazała się małą i we dwójkę nie najedliśmy się..W sobotę na hucznym rynku gdzie piwo lało się hektolitrami postanowiłam zamówić pizzę w Sky Pub-ten sam właściciel ma Oliwkę.

Jak wielkie było moje zdumienie gdy do stołu kelnerka podała dużą ,pachnącą pizzę,sosy wliczone w cenę-przepyszne-a pizza? tylko tu będę na nią przychodzić.Zacna ilość sera i czuć że nie najtańszego jak to zwykle bywa, dodatki tak jak mama przykazała.Na pewno będę tylko tu przychodzić.

2013.08.05 14:00:57

Ta ! A jak wychodzisz na miasto to 90/100 to same foki od jedzenia tej pizzy.Jadam średnio 4 razy w roku a figórke mam jak lala

2013.08.04 02:00:16

niech mi ktoś powie KTO podaje taka pizze w NS jak na zdjęciu to sie wybiorę...

2013.08.03 09:04:22

http://www.tnijse.pl/nie_wierze_ale_katastrofa

2013.08.03 06:40:00

żro i żro , wzielibyście się za jakąś robotę....np gotowanie w domu!