Yvette Żółtowska-Darska - autorka bestsellerów dla dzieci o Lewym, Messim, Ronaldo, Ibrze oraz Neymarze Jr. - tym razem napisała biografię Michała Pazdana. „Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem” to świetna propozycja dla młodych fanów footbolu, ale też dla ludzi, którzy potrzebują motywacji do pokonania własnych ograniczeń.

Najbardziej inspirujące są prawdziwe historie o zwykłych ludziach. O takich, którzy dorastali na zwykłym podwórku, być może nawet w naszym sąsiedztwie. Historie o ludziach, którzy pracą, pasją i powołaniem zawojowali świat. Historia Michała “Pazdka” Pazdana to właśnie taka historia. A dzięki świetnej konwencji, opracowanej przez twórczynię cyklu sportowych biografii dla dzieci, Yvette Żółkowskiej-Darskiej, ma szansę zainspirować kolejne pokolenie, nie tyle dobrych piłkarzy, co silnych charakterów!

Pazdan. Chłopak, który gra całym sercemBędąc kilkulatkiem, słynął z dobrych manier i spokojnej natury. Mając 19 lat, ukończył renomowane liceum w Krakowie i rozpoczął wyższe studia pedagogiczne. Rok później grał w Górniku Zabrze. Dopiero co trafił do Ekstraklasy, w której, mimo sukcesów, nie wróżono mu wielkiej kariery. Dziś jest jej najlepszym obrońcą i jednym z najbardziej lubianych reprezentantów Polski.

PAZDEK to opowieść o chłopcu, który miał talent i kochał piłkę, ale wcale nie mierzył w piłkarski top. I kiedy inni, teoretycznie zdolniejsi, przepadali gdzieś po drodze, on po prostu robił swoje. To opowieść o wielkiej pasji i pracowitości. O tym, że każdy z nas ma swoją szansę w życiu. Wreszcie o tym, że to silna psychika i konsekwencja, a nie sam talent czynią z nas mistrzów.

Yvette Żółtowska-Darska – autorka bestsellerów dla dzieci LEWY, MESSI, RONALDO, IBRA oraz NEYMAR JR, Wieloletnia szefowa TVN STYLE, dziś pisarka i mama 12-letniego syna. Zainspirowana jego pasją do futbolu, wymyśliła zupełnie nową koncepcję książek dla dzieci: biografie ich piłkarskich idoli. Jej książki przetłumaczono już na 11 języków.

Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!