Obra Kościan zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu PZPN Leszno [FOTO]

Andrzej Rajewicz
Obra Kościan zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu PZPN Leszno
Obra Kościan zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu PZPN Leszno Andrzej Rajewicz
Obra Kościan w środę 25 kwietnia na własnym stadionie wygrała w finale Pucharu Polski OZPN Leszno z Heliosem Czempiń 3:1.

Mecz był ciekawym widowiskiem i obie drużyny pokazały niezłą grę. A-klasowy Helios nie przestraszył się grającej dwa poziomy wyżej Obry i miał swoje okazje m.in. słupek i poprzeczkę.

Pierwszą bramkę dla Obry strzelił w 21 minucie Szymon Słoma. W drugiej połowie tuż po przerwie na 2:0 dla Obry podwyższył w 46 minucie Tomasz Marcinkowski. W 78 minucie na 3:0 podwyższył Kamil Tomowiak. Dla Heliosa bramkę samobójczą strzelił Michał Gelert.

Kamil Grosicki: Reprezentacja zawsze pomagała mi zapomnieć o gorszych rzeczach, dlatego chcę jak najlepiej przygotować się na mecz z Rumunią