Nasze Miasto Gra. Trwają zgłoszenia do konkursu!

BLDZaktualizowano 
Nasze Miasto Gra
Nasze Miasto Gra Łukasz Gdak
Nadal trwają zgłoszenia do konkursu Nasze Miasto Gra. Mogą w nim wystartować zespoły z całej Polski, które są częścią sceny alternatywnej. Najlepsze formacje zagrają podczas LuxFest 2014 w Poznaniu obok takich gwiazd jak Luxtorpedy czy Illusion!

Nasze Miasto Gra, to konkurs, w którym mogą wziąć udział młode, ambitne kapele bez podpisanego kontraktu płytowego. Nagroda? Dwie, które zdobędą uznanie naszego jury oraz internautów wystąpią na dużym rockowym festiwalu w poznańskiej Arenie!

To już druga edycja Naszego Miasto Gra. Do poprzedniej zgłosiło się ponad 150 grup wykonujących od hip-hopu po death metal z całej Polski. Ostatecznie podczas LuxFest 2013 dla kilku tysięcy osób w hali Arena zagrały metalcore'owy Follow d'Arc oraz rockowy Czwarty Poziom. Każda formacja na dużej scenie spędziła blisko godzinę. Tak będzie i tym razem!

W tym roku LuxFest rozpocznie się 3 października i po raz pierwszy potrwa dwa dni. W wydarzeniu swój udział potwierdziły nie tylko Luxtorpeda i Illusion, ale także Dikanda, Pięć Dwa Dębiec, Atom, 2TM2,3.

Ze wszystkich zgłoszeń redakcyjne jury wybierze 25 kapel, które przystąpią do głosowania regionalnego.Do koncertów eliminacyjnych, które odbędą się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach przystąpi 5 zespołów (3 wybrane głosami internautów, 2 przez jury) z danego regionu. Podczas występów fani, głosując przy pomocy specjalnych kart, wybiorą swoją ulubioną formację, natomiast jury wskaże drugą. Obie znajdą się w ogólnopolskim finale Nasze Miasto Gra.

NASZE MIASTO GRA: DODATKOWE NAGRODY

Zwycięzca koncertu półfinałowego oraz laureat koncertu wytypowany przez komisję półfinałową otrzyma nagrodę w postaci gitary Schecter SGR - o wartości 699 zł
Zwycięzca głosowania finałowego oraz laureat wytypowany przez komisję finałową otrzyma gitarę Schecter SYNYSTER GATES STANDARD o wartości 2999,00 zł (zwycięzca głosowania), gitarę Schecter DIAMOND P CUSTOM BLK o wartości 2999,00 zł (laureat wybrany przez komisję)

Fundatorem nagród jest dystrybutor firmy Schecter, Mega Music

NASZE MIASTO GRA: ZGŁOSZENIA

Nasze Miasto GRA w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku!

Nasze Miasto GRA na Mazowszu, w Łódzkim i Lubelskim!

Nasze Miasto GRA w Śląskim i Małopolsce!

Nasze Miasto GRA na Pomorzu!

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2014.05.15 09:16:17

myślę, że nie chodziło o patriotyzm i kompleksy artystów ale chodziło o organizatorów, którzy z większą fantazją i odwagą powinni poszukiwać nazwy na znak firmowy.

2014.05.13 21:04:20

Poniższy wpis miał być polemiką do TYSIAKA a nie do wypowiedzi Justyny, gdyż nie ma tu jej wpisu. Co za jaja?

2014.05.13 21:02:06

Prawdziwy artysta zawsze miał dumę i nie rzucał się na byle ochłapy, to raz. A dwa - że mądry człowiek widząc zagrożenie, próbuje coś temu zaradzić, a nie wpada w amok samouwielbienia "nie będę się martwić, że toniemy, bo ja jestem artysta! " Niech ci co mają wewnętrzną potrzebę tworzą, niech to próbują sprzedać, ale najpierw patrz na to, czy masz możliwości zarobić na chleb, na dach nad głową, a potem idź na igrzyska. Jak będziesz tylko klaskać, kiwać się i trząść głową , to ty i tobie podobni faktycznie marnie skończycie. Chyba, że jesteś resortowym synkiem.

2014.05.13 20:59:53

Prawdziwy artysta zawsze miał dumę i nie rzucał się na byle ochłapy, to raz. A dwa - że mądry człowiek widząc zagrożenie, próbuje coś temu zaradzić, a nie wpada w amok samouwielbienia "nie będę się martwić, że toniemy, bo ja jestem artysta! " Niech ci co mają wewnętrzną potrzebę tworzą, niech to próbują sprzedać, ale najpierw patrz na to, czy masz możliwości zarobić na chleb, na dach nad głową, a potem idź na igrzyska. Jak będziesz tylko klaskać, kiwać się i trząść głową , to ty i tobie podobni faktycznie marnie skończycie. Chyba, że jesteś resortowym synkiem.

2014.05.13 20:18:19

Drogi AWIK-u. Zespół, który organizuje tę imprezę, nagrał m.i.n. piękną piosenkę "Za wolność", która opisuje jedno z niewielu polskich wygranych powstań - Powstanie Wielkopolskie. Nie muszę chyba pisać, kto kogo tam zwyciężył. Tak więc o patriotyzm twórców LuxFest możesz być spokojny. Po polsku festyn to po prostu dobra zabawa... Pozdrawiam

2014.05.13 14:00:16

Gościu, widocznie nie jesteś twórcą. Artyści będą tworzyć zawsze, nawet bez konkursów, nagród i plebiscytów, bo mają taką wewnętrzną potrzebę. Fajnie więc, że chociaż czasem mogą w zamian za to coś wygrać. A Ty nie słuchasz już muzyki, nie chodzisz do teatru i do kina, nie oglądasz obrazów i zdjęć, bo "Titanic tonie"? I tak utonie, niezależnie czy się będziesz martwił czy nie

2014.05.13 12:56:22

Titanic tonie, a muza niech gra !!! Abyście tylko nie myśleli własną głową !!!

Macie pracę, mieszkanie, dobrą ochronę zdrowia i perspektywy na godziwe emerytury??? No, to rozejrzyjcie się wkoło i pogońcie takich organizatorów konkursów, którzy oferują wam takie bzdety w zamian za wasz czas i energię życiową. Niech się zabawiają sami swymi zabawkami.

2014.05.13 09:14:51

Nasz region powinien być silny na tle Polski, musimy walczyć ze stereotypami, dlatego apeluję pomóżcie!!



http://polakpotrafi.pl/projekt/katolove