Pleszewscy harcerze wzięli udział w I Zlocie Harcerskim z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Po powrocie podzielili się wrażeniami z kolegami i koleżankami, a nawet nauczyli ich nowych pląsów!

Podczas gdy my w godzinie "W" zatrzymywaliśmy się na kilka chwil, na pleszewskim rynku trwały tradycyjne już uroczystości, część z harcerzy ze Związku Drużyn ZHP w Pleszewie im. hm. Antoniego Rymarczyka było właśnie w Warszawie na I Zlocie Harcerskim z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Po powrocie, postanowili opowiedzieć o swoich wrażeniach oraz nowych doświadczeniach. Na koniec każdy mógł się nauczyć nowych, harcerskich pląsów!

Młodzież spotkała się w sali Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie.
Emilia Golińska z CWIO zaprosiła młodzież na warsztaty filmowe oraz inne inicjatywy Centrum, a harcerze wraz z kadrą Klubu Aktywności Rozmaitych w Pleszewie, zaplanowali kolejne aktywności dla młodzieży - jedną z nich ma być wyjazd do Warszawy.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!