PRYMUSI GMINY WRZEŚNIA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
1. Natalia Urbanowicz klasa II gimnazjum SSP w Otocznej – 6,00
2. Barbara Rawska klasa IV SSP w Otocznej – 5,92
3. Marcin Kańczurzewski klasa V SSP nr 2 we Wrześni - 5,91
4. Zuzanna Raczak klasa IV SSP w Otocznej – 5,91
KLASA IV
1. Natasza Klimko SSP nr 6 we Wrześni – 5,82
2. Martyna Michalska SSP w Otocznej – 5,82
3. Wojciech Rozmiarek SSP Kaczanowo – 5,82
KLASA V
1. Julia Gomuła SSP Marzenin – 5,90
2. Dominika Brzóstowicz SSP nr 1 we Wrześni– 5,82
3. Zuzanna Michalak SSP nr 1 we Wrześni – 5,82
4. Nikodem Mikołajczak SSP nr 1 we Wrześni – 5,82
5. Antonina Spychała SSP nr 1 we Wrześni – 5,82
KLASA VI
1. Wiktoria Nakonieczna SSP nr 2 we Wrześni – 5,82
2. Amelia Antkowiak SSP Kaczanowo – 5,80
KLASA VII
1. Marta Timm SSP nr 1 we Wrześni – 5,86
2. Krzesimir Makowski SSP nr 1 we Wrześni – 5,79
3. Dawid Helak SSP Kaczanowo – 5,71
4. Jakub Rozmiarek SSP Kaczanowo – 5,71
5. Julia Śliwczyńska SSP nr 2 we Wrześni – 5,71
KLASA II
1. Maria Olejniczak SSP nr 3 we Wrześni – 5,8
2. Rafał Malinowski SSP nr 6 we Wrześni – 5,71
KLASA III
1. Julia Nowakowska SSP Nowy Folwark – 5,83
2. Wojciech Nowak SSP nr 3 we Wrześni – 5,78
3. Damian Błaszka SSP nr 6 we Wrześni – 5,7
Laureaci konkursów i olimpiad
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni
1. Ewa Górna - finalistka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
2. Wiktor Kubczak - finalista Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
3. Oliwia Kurosińska - finalistka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
4. Krzesimir Makowski - finalista Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrześni
1. Hanna Chałupniczak – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych
2. Wojciech Nowak – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla Gimnazjum, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
3. Szymon Musiałowski – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Na skrzydłach przyjaźni”
4. Bogusław Sosiński - Laureat Złotej Żabki z matematyki
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrześni
1. Jan Łopatka – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
2. Michał Ladorski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
3. Mateusz Ziółkowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
4. Jakub Wawrowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow
Poland
5. Wiktor Makowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland; finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
6. Szymon Szelest - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
7. Michał Wallicht - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
8. Krzysztof Przybylski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
9. Rafał Malinowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
10. Mateusz Lech - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
11. Igor Zaworski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
12. Hubert Pawłowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
13. Nadia Krzyżkowiak - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
14. Natalia Matuszak - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
15. Mikołaj Kowalczyk - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
16. Dominik Nowacki - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
17. Jan Serafinowicz – I miejsce w Ogólnopolskim XXVI Kaliskim Konkursie Informatycznym
18. Dominik Chołżyński – laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Kodować każdy może”
19. Bartosz Kopczyński - III miejsce w Polsce w XII edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr 2017”
20. Damian Błaszka – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej; finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
21. Natasza Klimko - laureatka ogólnopolskiej olimpiady językowej Olimpia w kategorii uczniów klas IV
22. Tomasz Serafinowicz – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Kodować każdy może”
23. Jan Stawski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Kodować każdy może”
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chwalibogowie
1. Marcelina Henkelmann – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Przeczytałeś?- Namaluj! Scena z mojej ulubionej książki” organizowanego przez Kuratorium Oświaty Poznań
2. Paulina Antkowiak - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Świat w obiektywie” organizowany przez Ośrodek Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie
3. Michał Hauke – finalista ogólnopolskiego konkursu plastycznego w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”
Wręczenie nagród – sportowcy:
SSP nr 1 we Wrześni
1. Klaudiusz Bandulik - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate Olimpijskim WKF:
2. Kacper Joachimiak - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate Olimpijskim WKF:
3. Nadia Piaskowska - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate Olimpijskim WKF:
4. Igor Piaskowski - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate Olimpijskim WKF:
5. Julia Polaczyk - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate Olimpijskim WKF:
6. Jakub Sworek - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate Olimpijskim WKF:
7. Julia Sworek - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate Olimpijskim WKF:
8. Mikołaj Palpuchowski - II miejsce w biegu na 1000 m w Wojewódzkich Czwartkach Lekkoatletycznych
SSP nr 2 we Wrześni
1. Marta Pawłowska – III miejsce w Wojewódzkim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 300 m, finalistka XXIV Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 300 m
2. Mateusz Meler – finalista XXIV Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 300 m
SSP nr 3 we Wrześni
1. Jan Podolski – III mc. w finale wojewódzkim Kata Indywidualnie w IXX Igrzyskach Młodzieży Szkolnej; III mc. w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate Olimpijskim; I mc. w Wielkopolskiej Lidze Karate Dzieci i Młodzieży Kata Żerów 2018
2. Adrian Stasiak – III mc. w Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików w Tenisie Ziemnym;
3. Nikola Haremza – III mc. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim Borne Sulimowo
4. Dagmara Haremza – I mc. w kategorii juniorek do 63kg, I mc w kategorii młodzieżowej U-21 do 67kg. - w Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim Olsztyn 2017; III miejsce w kategorii juniorek 63kg w Pucharze Świata G1 Croatia Open Zagrzeb; I mc w Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim Swarzędz CUP; IX miejsce w Mistrzostwach Świata w Taekwondo Olimpijskim Hammamet 2018; I mc. w Pucharze Polski Hidori Olecko CUP P1 w Taekwondo Olimpijskim; I mc. w Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim Pleszew 2018.
5. Martyna Guzowska – II mc. w Mistrzostwach Polski w LA U-16 bieg 600m w Białej Podlasce; I mc. w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych Żerków 2018; I mc. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegu na 600m. w Goleniowie; I mc w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych Białogard 2018; I mc. w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski w biegu na 600m.
6. Gabriela Górecka – II mc. w kumite indywidualnym, II mc w kumite drużynowym w Mistrzostwach Świata w Karate Fudokan Cluj – Napoka Rumunia; III mc. w Międzynarodowym Turnieju dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym Wratislavia Cup.
7. Aleksandra Andrzejczak – III mc. w Międzynarodowym Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim w Krynicy Zdrój, II mc. w International Girls & Women Cup w Taekwondo Olimpijskim w Jarocinie; II mc. w Międzynarodowym Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim w Swarzędzu; III mc. w Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim w Jarocinie.
8. Mikołaj Wolniak – II mc. w XV Turnieju Eliminacyjnym do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w konkurencji kata ind. 3 kyu-dan; III mc. w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym kat Mężczyźni JUN-SEN.
SSP nr 6 we Wrześni
1. Julia Mikołajczak – I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KATEGORII MŁODSZY JUNIOR W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM
I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KATEGORII JUNIOR W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM
I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KATEGORII SENIOR W
PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM
I MIEJSCE W XXIII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY
- FINALISTKA PUCHARU EUROPY – CUNEO konkurencja duet
- FINALISTKA MISTRZOSTW EUROPY W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM W BELGRADZIE
- REPREZENTOWAŁA POLSKĘ NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W BUDAPESZCIE
- I MIEJSCE W XXIV HUNGARIAN CUP W KATEGORII JUNIOR MŁODSZY I SENIOR
2. Mikołaj Bartkowiak – II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
3. Adam Grabarek - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
4. Kacper Grabarek - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
5. Wiktor Makowski - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
6. Dawid Matuszewski - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
7. Krystian Natkowski - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
8. Marcel Rembowicz - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
9. Maciej Wasiewicz - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
10. Wiktor Wojciński - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
11. Arkadiusz Wolniewicz - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
12. Karina Szymaniak – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku w piłce siatkowej dziewcząt; I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Plażowej Dziewcząt w XIX Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, II miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt
13. Maria Marciniak – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku w piłce siatkowej dziewcząt
14. Jakub Urbaniak – I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Miast, Gmin i Powiatów o Puchar Bernarda Kobielskiego w biegu na 600 metrów
15. Konrad Jankowski – III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
16. Jakub Kubczak – III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
17. Filip Fibich - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
18. Mikołaj Kowalikowski - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
19. Michał Walczak - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
20. Kacper Teodorczak - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
21. Igor Więcek - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
22. Kamil Fedorowicz - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
23. Kacper Kaźmierczak - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
24. Marika Majewska – II miejsce w Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Lekkiej Atletyki U18 i U20 w biegu na 60 m przed płotki
25. Marcin Bandosz – II miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski w motocrossie (10 miejsce w Polsce)
26. Zuzanna Garczarek – III miejsce w Wojewódzkim Finale Turnieju Siatkówki Enea Mini Cup 2018 w Poznaniu
27. Nadia Dolatowska – III miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Czwartków Lekkoatletycznych w rzucie piłeczką palantową
28. Wojciech Fimiak – II miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Czwartków Lekkoatletycznych w skoku w dal
29. Kacper Stajkowski - I miejsce w kata w Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym oraz II miejsce w kumite w Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
30. Filip Dobiecki – II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym w konkurencji kata chłopców 6-4 KYU, IV miejsce w Mistrzostwach Polski w konkurencji kata indywidualne i V miejsce w Mistrzostwach Europy.
31. Kornelia Gawarecka – III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w KATA i III miejsce w klasyfikacji drużynowej w KATA w XXIV Ogólnopolskim Turniej Karate Dragon CUP 2018
32. Karol Kostrzewa – złoty medal w kata w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Karate Dragon CUP 2018: - złoty medal w KATA w klasyfikacji indywidualnej, złoty medal w kumite, - złoty medal w KATA w klasyfikacji drużynowej, Tytuł Najlepszego Zawodnika w V Ogólnopolskim Turnieju Karate WKF Rokietnica Cup; - złoto w kata, brąz w kumie w XI Pucharze Wielkopolski w Karate WKF Śrem 2017; - złoto w kata, brąz w kumie w XV Mistrzostwach Wielkopolski Karate Cup Krotoszyn WKF; - brąz w kata, srebro w kumie w Mistrzostwach Szkół Wielkopolski; - złoto w kata, srebro w kumite, POWOŁANIE DO ŚCISŁEJ KADRY WIELKOPOLSKI KARATE przez Wielkopolski Związek Karate Olimpijskiego w Poznaniu
33. Mikołaj Siepielski – brązowy medal w Międzynarodowym Turniej Karate WKF Karate Federation, złoty i brązowy medal w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Karate Cup 2018, srebrny medal w XV Mistrzostwach Wielkopolski Karate Cup w Krotoszynie, srebrny i brązowy medal w XI Pucharze Wielkopolski, brązowy medal w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego.
34. Michalina Rakowska - I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Plażowej Dziewcząt w XIX Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, II miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt
35. Natasza Klimko – III miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorów w golfie, I miejsca w golfie w turniejach Audi Junior Tour 2018 w Bytomiu i Warszawie, finalistka Mistrzostw Polski Młodzików w szachach klasycznych, finalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych
36. Olga Nowaczyk – II miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt.
Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie
1. Patryk Winter - II miejsce Turniej Zember Open w Kalinowie Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie 24.06.2017 r., III miejsce Audi Junior Tour w Krakowie (golf) 26.05.2018 r.
2. Fabian Kaźmierczak - II miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Karate-do Shotokan Piła 10.03.2018 r., I miejsce w XV Turnieju Eliminacyjnym do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Karate
3. Kornelia Kaźmierczak - III miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Karate-do Shotokan Piła 10.03.2018 r., II miejsce w Pucharze „Warsawa i Sawa” w karate tradycyjnym Warszawa 7.04.2018 r., II miejsce w XV Turnieju Eliminacyjnym do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Karate; Września 21.04.2018 r.
SSP w Chwalibogowie
1. Julia Nowaczyk - I miejsce w skoku wzwyż w finale Wojewódzkich Czwartków Lekkoatletycznych
SSP w Kaczanowie
1. Hubert Kajdan - brązowy medalista Mistrzostw Wielkopolski Młodzików w biegu na 600 m
2. Sebastian Roszyk – srebrny medalista finału Wielkopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w skoku wzwyż
3. Giuseppe Dorian Stachowiak - srebrny medalista finału Wielkopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w skoku wzwyż
4. Wiktoria Szczepaniak - finalistka w skoku wzwyż w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych.
SSP w Nowym Folwarku
1. Armand Surtel
III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski LZS w Lekkiej Atletyce w skoku w dal
II miejsce w Finale Wojewódzkim XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szkolnej drużynowej lidze lekkoatletycznej w skoku w dal
2. Wiktor Grzegorek
III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików w biegu na 110 m ppł
III miejsce w Finale Wojewódzkim XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szkolnej drużynowej lidze lekkoatletycznej w biegu na 110 m ppł
3. Mikołaj Rewers
II miejsce w Finale Wojewódzkim XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szkolnej drużynowej lidze lekkoatletycznej w pchnięciu kulą
4. Dominik Tomaszewski
III miejsce w Ogólnopolskich Halowych Zawodach Lekkoatletycznych w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” w biegu na 60 m
5. Antoni Kosmala
I miejsce w Ogólnopolskich Halowych Zawodach Lekkoatletycznych w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” w biegu na 60 m
I miejsce w Finale Wojewódzkim Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 60 m
6. Arkadiusz Kwiatkowski
II miejsce w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski U16 w Lekkiej Atletyce w biegu
7. Weronika Przybysz
I miejsce w Mistrzostwach Polski w kat. - 68 kg w Taekwondo Olimpijskim
IV miejsce w Mistrzostwach Europy w kat. +59 kg w Taekwondo Olimpijskim – Budapeszt
VIII miejsce w Mistrzostwach Świata w kat. +59 kg w Taekwondo Olimpijskim – Egipt
III miejsce w Międzynarodowym Pucharze Świata Polish Open Warsaw Cup w kat. -68 kg
8. Maja Zalas
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
9. Wiktoria Pigłowska
złoty medal w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 2009-2008 +29 kg w XV Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF Krotoszyn 2017;
brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 2009-2008 +29 kg w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego (medal dla SSP w Nowym Folwarku)
SSP w Otocznej
1. Marika Rybak – złota medalistka w kumite indywidualnym Mistrzostw Szkół Wielkopolski w karate olimpijskim.
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?