Po niezwykle emocjonującym finale wybraliście Najfajniejsze wydarzenie lata 2014 w Poznaniu. Do ostatnich sekund nie wiedzieliśmy, czy na pierwszym miejscu znajdzie się Lato na Targach, czy Dancing Poznań. Ostatecznie wygrało Lato na Targach!

Najfajniejsze wydarzenie lata 2014 w Poznaniu


W naszym plebiscycie na Najfajniejsze wydarzenie lata 2014 w Poznaniu mogliście głosować na 27 imprez, które w ciągu wakacji działy się w naszym mieście.

Zwycięzcą, czyli Najfajniejszym wydarzeniem lata 2014 w Poznaniu zostało Lato na Targach, zdobywając 2563 głosów.

W głosowaniu na Najfajniejsze wydarzenie lata 2014 w Poznaniu oddaliście 4798 tradycyjnych głosów, 225 - za pomocą facebooka i wysłaliście 518 smsów (za które każdy kotrzymał kod do e-wydania "Głosu Wielkopolskiego"). Za wszystkie głosy - w imieniu swoim i Zwycięzcy - serdecznie dziękujemy!

Najfajniejsze wydarzenie lata 2014 w Poznaniu - PEŁNE WYNIKI

- Bardzo dziękujemy wszystkim czytelnikom i internautom za uznanie akcji "Lato na Targach" za najfajniejsze wydarzenie lata 2014 w Poznaniu - mówi Karolina Nawrot z Centrum Prasowego MTP. - Na przyszłorocznej plaży chcemy powtórzyć cieszące się największą popularnością atrakcje sportowe i kulturalne, ale zachęcamy też naszych gości do dzielenia się swoimi pomysłami - dodaje.

Czekacie na kolejna Lato na Targach?
Co się dzieje w stolicy Wielkopolski? Zajrzyj na poznan.naszemiasto.plZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Konkursy

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

enty (gość)

W ostatnich minutach na 1. i 2. miejscach liczba głosów urosła o 1000. Ktoś tu używa botów :(