Gwiazdą imprezy będzie Ray Wilson i jego zespół Gwiazdą imprezy będzie Ray Wilson i jego zespół

Gwiazdą imprezy będzie Ray Wilson i jego zespół (© Piotr Krzyżanowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kierski Festiwal odbędzie się w weekend 16-17 września. Wystąpi na nim m.in. Ray Wilson z zespołem.

Nad Jeziorem Kierskim po raz kolejny odbędzie się „Kierski festiwal”. Od lat skupia on miłośników koni, którzy mogą podczas wydarzenia podziwiać jeździeckie zmagania.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę i potrwa przez cały weekend. Od godziny 12 w sobotę potrwa piknik rodzinny, podczas którego będzie można podziwiać pokazy konne. Trwać będzie także piknik rodzinny z licznymi zabawami i atrakcjami dla dzieci.

O godz. 13 w sobotę zacznie się rajd rowerowy pod hasłem „Dbamy o nasze osiedle”. Trasa rajdu prowadzi przez Smochowice (ul. Leśnowolska) oraz Kiekrz. Łącznie rowerzyści będą mieli do przejechania 20 km.

Koncert gwiazdy

O godz. 15 w sobotę rozpoczną się koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie Ray Wilson i jego zespół. Były wokalista Genesis zaprezentuje podczas koncertu zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy, jak i autorski materiał.

Przypomnijmy, że Ray Wilson gra z grupą Genesis od 1996 r., kiedy to zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa.

W sobotę będzie miał miejsce także „7 motocyklowy rajd lata - Motofani”.

W niedzielę od godziny 12 potrwają „Regionalne i towarzyskie zawody w woltyżerce sportowej”.

Impreza odbędzie się w Stajni Kaliński (LKJ Kiekrz) przy ul. Sanatoryjnej.

ZOBACZ TEŻ:


W ich żyłach płynie polska krew. Które hollywoodzkie gwiazdy mają polskie korzenie?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news.pl

Rozrywka

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sanders (gość)

PS. I nie od godz. 15.00, lecz najwcześniej od ok. 17.00. Proponuję takze sprawdzić u organizatora. M.

sanders (gość)

Ludzie, skąd wzięliście program tegorocznego Festiwalu Kierskiego, chyba z zeszłego roku, bo oprócz Raya Wilsona wystąpią zupełnie inne zespoły, jak podane w tej wiadomości ???!!! Śpieszę skorygować tego newsa, tj. wystąpią w tym roku zespoły: ROCK IMAGINATION, ADRIAN KARMA oraz CASHFLOW !!! Sprawdźcie najpierw info na stronie organizatora. Myślę, ze ta nierzetelna informacja zostanie niezwłocznie skorygowana, ponieważ wprowadza czytelników w błąd !!! Pozdrawiam. Sanders