Otwarcie sezonu motocyklowego 2018 w Poznaniu to przede wszystkim wielka parada motocykli ulicami Poznania. City Run Poznań 2018 wyruszył z Toru Poznań. Zobaczcie zdjęcia i film.

Otwarcie sezonu motocyklowego 2018 - Poznań


Motocykliści wyjechali na Tor Poznań już o godzinie 9, aby godzinę później wspólnie uczestniczyć we mszy świętej.

O godzinie 11. odbędzie się tradycyjna parada motocyklowa. Kluby motocyklowe, a także motocykliści niezrzeszeni przejadą wówczas ulicami Poznania i Przeźmierowa. Będzie można ich spotkać m.in. na ulicy Rynkowej, Bukowskiej, Polnej czy Dąbrowskiego. Wrócą na Tor Poznań około godz. 13., i aż do 20. będą bawić się z gośćmi, prezentując swoje ulubione maszyny.

Na uczestników czeka wiele atrakcji. Oprócz konkursów odbędą się występy zespołów SR Blues i Nadmiar. Będą też pokazy straży pożarnej, udzielania pierwszej pomocy przy wypadku, przejazd samochodem wyścigowym wraz z kierowcą, wystawa zabytkowych motocykli i wystawa przygotowana przez salony motocyklowe - Harley Davidson, Indiana oraz BMW.


MotoFakty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!