Międzypowiatowe działania policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Międzypowiatowe działania policjantów Wydziału Ruchu Drogowego

Policjanci złotowskiej drogówki wspólnie z policjantami z Chodzieży i Wągrowca przeprowadzili na drogach powiatu złotowskiego wspólne działania. Cel zintegrowanych działań policjantów z różnych powiatów jest jeden: zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i zapobieżenie tragicznym wypadkom.

Międzypowiatowe działania policjantów Wydziału Ruchu Drogowego

W dniu 12 kwietnia policjanci ruchu drogowego ze Złotowa, Chodzieży i Wągrowca przeprowadzili na terenie powiatu złotowskiego wspólne działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nad przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego czuwało łącznie 8 policjantów. Mundurowi skontrolowali łącznie 48 pojazdów, w tym 8 osobowych i 38 motocykli i 2 inne pojazdy. Cieszy fakt, iż nie ujawniono żadnego kierowcy pod wpływem alkoholu.

W trakcie kilkugodzinnych działań „drogówka” nałożyła 36 mandatów karnych i 3 pouczenia. Główne przewinienia kierowców to przekroczenie prędkości jazdy, nieprawidłowe wyprzedzanie i nie używanie podczas jazdy pasów bezpieczeństwa.

IW/KPP Złotów

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!