W najbliższy piątek (14 grudnia) o godzinie 9.00 rusza kino w Galerii Leszno. Będzie prowadziła je firma ,,Cinema 3D". Pierwszym wyświetlonym w multipleksie filmem będzie kreskówka ,,Frankenweenie 3D". Dziś mogliśmy zwiedzić kino. Zobaczcie na zdjęciach, jak ono wygląda.

Kino w Galerii Leszno będzie jednym z kilku w Polsce, które prowadzi legnicka spółka Cinema 3D. Firma działa w kraju od dwóch lat. Ma już swoje sale w Kłodzku, Kaliszu i Świdnicy. Teraz otwiera kino w Lesznie.

Kino w CKiS w Lesznie po remoncie - zdjęcia

Mieszkańcy mogą liczyć na premiery światowych hitów. Do ich dyspozycji oddane zostaną cztery klimatyzowane sale, z czego w trzech wyświetlane będą filmy w technologii 3D. Pomieszczą łącznie niemal 800 widzów.

- Po raz pierwszy w Polsce w leszczyńskim kinie zastosowaliśmy nową technologię projekcji 3D DeptQ 3D - mówi Hanna Wyborska, rzecznik prasowy Cinema 3D. - Pozwala to osiągać znakomite efekty projekcji.

Kino w Lesznie zostanie otwarte w piątek o godzinie 9.00. Pierwszym wyświetlonym w nim filmem będzie animowany ,,Frankenweenie 3D". Seanse będą trwały do północy. Nie obędzie się bez nagród. Pierwszą otrzyma osoba, która w piątek kupi pierwszy bilet. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 17.00. Wtedy też skosztować będzie można tortu i powalczyć o kolejne upominki.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej dziennikarze mogli zobaczyć kino w Galerii Leszno. niektóre prace jeszcze trwają, ale jak zapewniają przedstawiciele Cinema 3D, do piątku obiekt będzie w pełni gotowy. Mogliśmy zobaczyć także kabinę projekcyjną, w której znajduje się serce kina. A właściwie serca, bo są to cztery nowoczesne cyfrowe projektory.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!