Legia Warszawa - Lech Poznań 1:2. Kolejorz bliżej mistrzostwa Polski! [ZDJĘCIA]

Grzegorz Szkiłądź
Lech Poznań: Więcej informacji o Kolejorzu TUTAJ
Lech Poznań: Więcej informacji o Kolejorzu TUTAJ Bartek Syta
Lech Poznań wygrał na Łazienkowskiej z Legią Warszawa 2:1. Kolejorz wskoczył na fotel lidera T-Mobile Ekstraklasy i ma dwa punkty przewagi nad zespołem ze stolicy. Zobaczcie zdjęcia z wielkiego triumfu Poznańskiej Lokomotywy.

W pierwszej połowie na boisku nie działo się absolutnie nic ciekawego. Za to po przerwie ręce same składały się do oklasków!

Na początku drugiej połowy po rzucie rożnym bezpańska piłka spadła na skraj szesnastki wprost pod nogi Darko Jevticia. Szwajcar płaskim strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

Chwilę później lechici znów cieszyli się ze zdobycia bramki. Drugi gol dla Poznańskiej Lokomotywy padł po fantastycznej akcji Karola Linettego. Pomocnik Kolejorza wygrał pojedynek z Ivicą Vrdoljakiem na środku boiska, potem podciągnął z piłką pod pole karne Legii i technicznym strzałem tuż przy słupku pokonał Dusana Kuciaka.

Legioniści szybko doszli do siebie i złapali kontakt w 54. minucie spotkania. Niestety, Lech znów stracił gola po stałym fragmencie gry. Z rzutu rożnego dośrodkował Michał Kucharczyk, a celną główką popisał się Ivica Vrdoljak.

Do końca meczu oba zespoły wyprowadzały cios za cios. Zaur Sadajew trafił w słupek, a w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Orlando Sa przestrzelił z 9 metrów. Tym samym Kolejorz zrewanżował się Legii za porażkę 1:2 w finale Pucharu Polski i wskoczył na fotel lidera T-Mobile Ekstraklasy. Mamy nadzieję, że nie odda prowadzenia już do końca sezonu!

Źródło: x-news

Zajrzyj na BUŁGARSKĄ.PL: Serwis kibiców Lecha Poznań!