Kotwica Kórnik zremisowała z Wełną Rogoźno

MIP
W najbliższy piątek Kotwica zmierzy się z Kłosem Zaniemyśl
W najbliższy piątek Kotwica zmierzy się z Kłosem Zaniemyśl Kotwica Kórnik
W ostatniej kolejce poznańskiej klasy okręgowej Kotwica Kórnik zmierzyła się z Wełną Rogoźno. Oba zespoły podzieliły się punktami, a mecz obserwował m.in. Piotr Reiss.

W Rogoźnie zawodnicy Kotwicy Kórnik mieli powalczyć o miejsce wicelidera ligi. Żeby do tego doszło musieli wygrać mecz z Wełną i liczyć na potknięcie Huraganu Pobiedziska oraz Kłosa Zaniemyśl.

Szanse na realizację takiego planu pojawiła się już w 16 minucie, kiedy to Kotwica wyszła na prowadzenie za sprawą strzału Krzysztof Przybyła. Jednak tuż przed końcem pierwszej połowy piłkarze Wełny zdołali doprowadzić do remisu 1:1. Wynik nie uległ już zmianie.