Konkurs Naszego Miasta i Lenovo – do wygrania stylowe tablety!

redZaktualizowano 
Jeśli marzysz o nowoczesnym tablecie, który będzie dopasowywał się do każdej twojej pozycji, weź udział w konkursie! Wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie, wyślesz sms i zagrasz o jeden z trzech tabletów Lenovo!

Z pewnością każdy z was myśli już o świątecznych prezentach, zarówno tych dla bliskich, jak i dla siebie. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, co chciałbyś dostać, podpowiadamy – stylowy Lenovo Yoga Tablet!
To urządzenie zostało stworzone specjalnie z myślą o aktywnym mieszkańcu, który pragnie być zawsze w kontakcie i na bieżąco. Innowacyjna podkładka pozwala na użytkowanie w trzech trybach: Trzymaj w dłoni, Połóż, Postaw. Tylko od ciebie zależy, w jakiej pozycji będziesz cieszył się komfortowym korzystaniem nawet przez 18 godzin bez ładowania.

Spraw sobie radość na święta i weź udział w naszym konkursie. Wystarczy, że odpowiesz na krótkie pytanie: Którego trybu (Trzymaj w dłoni, Postaw, Połóż) i dlaczego brakowało Tobie dotychczas w innych tabletach?
Odpowiedź z uzasadnieniem wyślij za pomocą SMS o treści: NML.twoja odpowiedz, na numer 72355 (koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 2,46 zł brutto )
Przesłana wiadomość nie może zawierać polskich znaków oraz przekraczać 160 znaków.

Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma nagrodę główną: Lenovo Yoga Tablet. Dodatkowo laureaci II i III miejsca otrzymają tablet Lenovo IdeaPad A3000 – urządzenie z czterordzeniowym procesorem, wyświetlaczem HD oraz pojemna baterią, pozwalającą na pracę nawet do 7 godzin przy połączeniu WiFi.

Na wasze odpowiedzi czekamy do 20 grudnia.
Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Zwycięzcy konkursu:
I miejsce - Jakub P. z Radostowa Średniego
II miejsce - Kamila K. z Ełku
III miejsce - Marta P. z Chrzanowa
Gratulujemy!

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2014.01.20 09:41:06

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3301616,pogoda-w-lodzi-uwaga-slisko-na-drogach-film,id,t.html

2014.01.02 15:55:15

Darmowe doładowania, lokalizacje telefonów to oszustwo

http://www.youtube.com/watch?v=hStQQPb5v7A#t=435

autor kanału o nazwie AdBuster pokazuje jak naciągani jesteśmy przez oszustów!



2014.01.02 15:54:28

lokalizacji numeru telefonu- prawdziwy cel tej usługi to jedynie wyłudzenie naszych pieniędzy Po wejściu na stronę oferującą taką usługę i po przeczytaniu informacji na stronie głównej serwisu odnosimy wrażenie, że mamy do czynienia z poważną usługą. Po wpisaniu interesującego nas numeru partnera, dziecka czy znajomego otrzymujemy pakiet około 60 płatnych wiadomości, nim się zorientujemy stracimy dużo pieniędzy ! Uwaga, zmyślonych. Okazuje się, że takie szpiegowanie jest tylko zabawą. O tym, dowiadujemy się dopiero z regulaminu. Czytamy tam: "Usługa jest tylko zabawą i nie zawiera prawdziwych materiałów". Tylko kto czyta dokładnie regulamin przed zakupem?



Oszuści lokalizatora ,doładowania telefonu , itd… najczęściej zarejestrowani są na Cyprze, Kostaryce lub innym egzotycznym miejscu. Ponadto nasz numer telefonu krąży już w sieci i nie wiadomo czy nie ściągnie na siebie kłopotów. Prawdopodobnie będziesz teraz dostawał smsy o wróżbach,, zabawach itp. Zdarzają się też sytuacje, że na twój numer telefonu po jakimś czasie ktoś puści sygnał. Odruchowe oddzwonienie może kosztować ponad 5 zł.



Darmowe doładowania, lokalizacje telefonów to oszustwo

http://www.youtube.com/watch?v=hStQQPb5v7A#t=435

autor kanału o nazwie AdBuster pokazuje jak naciągani jesteśmy przez oszustów!

Powiedz oszustom stop!

http://www.youtube.com/watch?v=MDZW13obs10#t=83



Trzeba być ostatnim idiotą żeby nabrać się na takie coś.

2014.01.01 17:49:33

sekretariat@poznan.wiih.gov.pl

Państwa korespondencja została odczytana i skierowana do właściwego Wydziału. Informacje w sprawie można uzyskać w Wydziałach Branżowych i/lub pod podanymi poniżej numerami telefonów:



▪ Wydział Ochrony Konsumentów i Kontroli Doraźnych [OK] PORADY PRAWNE, MEDIACJE.

tel. (61) 850-73-37, (61) 850-73-34, (61) 850-73-39, (61) 850-73-43



▪ Stały Polubowny Sąd Konsumencki przy Inspekcji Handlowej w Poznaniu [SPSK]

tel. (61) 850-73-37, (61) 850-73-34, (61) 850-73-39, (61) 850-73-43



▪ Wydział Kontroli Handlu i Usług Branż Nieżywnościowych [NU] MONITOROWANIE I KONTROLOWANIE JAKOŚCI PALIW.

tel. (61) 850-73-46, (61) 850-73-49



▪ Wydział Kontroli Handlu i Usług Branż Żywnościowych [ŻG]

tel. (61) 850-73-54, (61) 850-73-48



W razie konieczności odpowiemy w najbliższym czasie.



WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT INSPEKCJI HANDLOWEJ

AL. MARCINKOWSKIEGO 3, 60-967 POZNAŃ



tel. (61) 850-73-55 / fax: (61) 851-75-76

www: http://www.poznan.wiih.gov.pl, e-mail: sekretariat@poznan.wiih.gov.pl

2013.12.30 14:37:50

W odpowiedzi na moją wiadomość na adres podany w regulaminie, dostałem automatyczną odpowiedź od pani zajmującej się konkursem o jej trwającym do 1.01 urlopie. Może po powrocie sobie o nas przypomni ;)

2013.12.30 14:33:49

A może należy złożyć pozew zbiorowy, niech zwrócą koszt sms-ów.

2013.12.30 14:20:30

śmieszny ten konkurs i śmieszni ludzie, którzy go organizują. zapewne czytają te komentarze na swoich nowych tabletach :)

2013.12.30 10:49:27

ZERO odzewu ze strony rdakcji. Jak tak można?(choć jak widać jednak można). No chyba że cała redakcja ma dłuuuuuuuuuuugi wikend i po 3 królach jakieś wyniki w końcu będą

2013.12.29 19:28:01

Pisał może ktoś na ten adres i dostał odpowiedź?

2013.12.27 17:59:08

UWAGA! wyniki konkursu już dostępne na http://cwaitress.pl :)

2013.12.27 16:29:46

Wszyscy znają metodę "na wnuczka" czy serwisu pobieraczek . Złodzieje mają jednak w zanadrzu także inne sposoby kradzieży. Do tego celu wykorzystują smsy.



Już chwyciliście za telefony? Stop - Lokalizator nie spełni tego, co obiecuje, a raczej naciągnie was na wysoko płatne SMS-y.

Lokalizator ma więc za zadanie jeden cel: naciągać nas na płatne SMS-y. Wykorzystuje naszą ciekawość i w ten sposób "skłania" nas do wysyłania wiadomości. Nie dajcie się nabrać oszustom !!!, bo żądanych odpowiedzi nie znajdziecie w Lokalizatorze.



Profile oferujące darmowe doładowania telefonów to maszynki do wciągania pieniędzy od naiwnych internautów płatnym sms-em, dopiero po zdarciu z nas ok. stu złotych możemy odebrać bonus w postaci doładowania o wartości 25 lub 30 zł. - Nie wysyłajcie SMS-ów pod żadne numery jak i nie wpisujcie swoich numerów na stronach typu darmowe doladowanie, itp. to wszystko jest wielka ściema, nie dawajcie się naciągać oszustom!



Kopiuj i przekaż dalej ! walcz z oszustami !

2013.12.27 16:29:04

Wszyscy znają metodę "na wnuczka" czy serwisu pobieraczek . Złodzieje mają jednak w zanadrzu także inne sposoby kradzieży. Do tego celu wykorzystują smsy.



Już chwyciliście za telefony? Stop - Lokalizator nie spełni tego, co obiecuje, a raczej naciągnie was na wysoko płatne SMS-y.

Lokalizator ma więc za zadanie jeden cel: naciągać nas na płatne SMS-y. Wykorzystuje naszą ciekawość i w ten sposób "skłania" nas do wysyłania wiadomości. Nie dajcie się nabrać oszustom !!!, bo żądanych odpowiedzi nie znajdziecie w Lokalizatorze.



Profile oferujące darmowe doładowania telefonów to maszynki do wciągania pieniędzy od naiwnych internautów płatnym sms-em, dopiero po zdarciu z nas ok. stu złotych możemy odebrać bonus w postaci doładowania o wartości 25 lub 30 zł. - Nie wysyłajcie SMS-ów pod żadne numery jak i nie wpisujcie swoich numerów na stronach typu darmowe doladowanie, itp. to wszystko jest wielka ściema, nie dawajcie się naciągać oszustom!



Kopiuj i przekaż dalej ! walcz z oszustami !

2013.12.27 14:21:18

konkursy@polskapresse.pl - trzeba pisać pod ten adres...

2013.12.27 14:20:48

proponuję złożyć pozew zbiorowy pko oszustom

2013.12.27 14:20:12

Powinni podać tu jakąkolwiek informację, co jest przyczyną braku wyników,na które czeka tyle osób... To niedotrzymanie regulaminu... każdy uczestnik powinien dostać rekompensatę....

2013.12.27 14:08:36

Bez przesady dzisiaj jest normalny dzień pracujący, a oni nawet się nie pofatygowali z jakąkolwiek informacją. Złodzieje! Złodzieje!

Powinni nam oddać kasę za sms'y bo nie dotrzymali regulaminu.

2013.12.27 11:14:09

troche dziwne że nie ma jakiegokolwiek odzewu ze strony redakcji - cokolwiek - może sponsor nie wywiązał się z umowy i nie dostarczył tabletów? możemy tylko gdybać, a wystarczyłby wpis od wydawcy, podobny konkurs na stronie www.styl.pl

2013.12.27 10:53:04

§3

1. Nagrody w konkursie:

-Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma w nagrodę Lenovo Yoga tablet o wartości 1120 zł brutto

-laureaci II i III miejsca otrzymają tablet Lenovo IdeaTab A3000 649 zł brutto każdy.



2. Zwycięzcy nagrody nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody ani do otrzymania jej ekwiwalentu (pieniężnego, rzeczowego). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość i użyteczność wygranej przez laureata Konkursu nagrody.



3. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.naszemiasto.pl do dnia 23.12.2013r.

2013.12.27 10:42:40

Albo ten konkurs to jakiś fake!?

2013.12.27 09:48:14

gdybym w "przedświątecznej gorączce" zapomniał o kilku rzeczach a tym bardziej dotyczących pracy, mój pracodawca mógłby stwierdić że się jednak do tej pracy nie nadaję, a łamanie WŁASNEGO regulaminu to już przesada

2013.12.27 09:43:03

W przedświątecznej gorączce można zapomnieć o kilku rzeczach, a już an pewno dotyczących pracy. Też czekam na wyniki, ale co za różnica kiedy zostaną ogłoszone. Jeśli wygraliście, to i tak poczekacie na przesyłkę pewnie do nowego roku, a warto, bo mam ten tablet i spisuje się świetnie i żonka chętnie przygarnie drugi.

2013.12.27 08:22:52

może redakcja jak ochłonie po świętach to w końcu coś na temat rozstrzygnięć konkursu umieści na stronie ?? wydaje sie że sporo osób na to czeka

2013.12.26 22:28:12

Uczestnikom konkursu należy się trochę szacunku , wysłali sms'y , nawet jeśli te tablety rozeszły się po redakcji to wypadałoby napisać że zwycięzcami są Heniek Ciapa , Kaziu Wrona i Krysia Nowak oraz wstawić jakieś zdjęcia ...

2013.12.26 11:20:02

kiedy i gdzie wyniki

2013.12.25 14:09:09

Koleś czemu nabijasz ludzi w butelkę, Dość, że subskrypcja jest płatna to jeszcze źle podaje położenie telefonu. Więcej nie polecaj, bo zgłoszę to na policję.