Led Zeppelin to zespół, który u fanów rocka cały czas powoduje szybsze bicie serca. W maju w Poznaniu będzie można posłuchać największych hitów legendarnej grupy w wykonaniu zespołu Zeppelinians.

Led Zeppelin to jedni z pionierów hard rocka. Wielu uważa ich za najważniejszy zespół muzyczny w historii. W tym roku mija 50 lat od powstania grupy. Wielu fanów miało nadzieję, że z tej okazji Led Zeppelin powrócą na scenę. Jednak wokalista Robert Plant kategorycznie odmawia zagrania chociażby jednego jubileuszowego koncertu.

- John Bonham zmarł 38 lat temu, tyle wiem. To wszystko. Cała historia. Led Zeppelin było wspaniałą, płodną fabryką radości, ale tylko przez określony czas. To było trzech wspaniałym muzyków i wokalista, którzy żyli w pewnych czasach. Tamtych czasach - rozwiewa nadzieję Plant.

Fanom pozostaje słuchanie legendarnych płyt, albo pójście na koncert tribute bandu. 12 maja w Poznaniu zagra jeden z najciekawszych polskich zespołów odtwarzających muzykę Led Zeppelin.

Zeppelinians to Led Zeppelin Tribute Band założony przez czołowych trójmiejskich muzyków oraz "fanatyków" zespołu z Londynu. W ciągle rozbudowywanym repertuarze znajduje się w tej chwili 19 klasyków "Zepów". Są wśród nich takie utwory jak "Good Times Bad Times", "Whole Lotta Love", "No Quarter", "Kashmir", "Babe I'm Gonna Leave You", "Stairway to Heaven" i wiele innych. Grupa daje ponad dwugodzinne, pełne emocji i niesamowitej energii show.- Jesteśmy wielkimi fanami Led Zeppelin. Kochamy tę muzykę i na scenie staramy się przekazać energię, którą generowali podczas swoich koncertów Robert Plant, Jimmy Page, John Bonham i John Paul Jones - zaznacza Tomasz Nowik, basista Zeppelinians.

Początek koncertu zespołu Zeppelinians w "Klubie u Bazyla" (ul. Norwida 18A) w sobotę, 12 maja o godz. 21 (wejście od godz. 19). Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu koncertu.
Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!