Członkowie Wędkarskiego Klubu Sportowego w Nowym Świecie rozpoczęli cykl zawodów w walce o tytuł Grand Prix 2018. Komu przypadnie? Po pierwszej turze prowadzi Krystian Bergman

Rywalizacja o tytuł Grand Prix 2018 to nowy pomysł członków Wędkarskiego Klubu Sportowego Nowy Świat. Za członkami Klubu pierwszy etap.
W weekendowych zawodach wzięło udział 30 pasjonatów wędkowania, którzy razem złowili ponad 100 kg ryb!

Jednak w pierwszej trójce znaleźli się; Krystian Bergman - 12, 395 kg, Marcin Małgowski - 9,570 kg i Sebastian Bergman - 8, 685 kg. To oni prowadzą w walce o tytuł Grand Prix 2018.

Zgodnie z założeniami rywalizacja ma objąć pięć tur zawodów. Uczestnicy zawodów będą otrzymywali punkty stosowne do pozycji, którą zajmą w poszczególnych zawodach. Natomiast cykl pozwoli wyłonić najlepszych zawodników w danym sezonie
12 najmniej seksownych imion żeńskich? Tak uważają internauci!

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!