Wanda Bihun
IV Piłkarski Turniej Juniorów o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Krajenka zakończony.

Z okazji Dni Krajenki 2017 w sobotę 29. lipca rozpoczął się dwudniowy, IV Turniej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Krajenka piłki nożnej juniorów. W turnieju brało udział 7 drużyn z Ferdynandowa, Lipki, Łobżenicy, Wysokiej, Złotowa, Krajenki I i Krajenki II. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym i zakończyły się w niedzielę 30 lipca.
Zwycięzcą turnieju została Krajenka I, przed Łobżenicą i Wysoką. Na czwartej pozycji uplasowała się drużyna Krajenki II, przed Lipką, Złotowem i Ferdynandowem.
Tytuł najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Jakub Stuba z Łobżenicy. Królem strzelców został Maciej Chroniec z Krajenki II. Najlepszym zawodnikiem, wybranym przez sędziów, został Cyprian Pawlak z Krajenki I. Za odkrycie turnieju uznany został Sebastian Hyl. Gratulujemy!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia turnieju i dekoracji drużyn.