ENEA Poznań Triathlon: Dariusz Kowalski pierwszy na dystansie krótkim

ENEA Poznań Triathlon: Dariusz Kowalski pierwszy na dystansie krótkim Paweł Miecznik
ENEA Poznań Triathlon 2014. Sensacyjne zwycięstwo poznaniaka! Dariusz Kowalski pokonał legendarnego Triathlonistę z Australii i zwyciężył na dystansie krótkim. Chris McCormac był drugi na mecie. Najlepsza wśród kobiet była Agnieszka Jerzyk.

Lider cyklu ENEA Tri Tour, zawodnik AZS UAM Poznań, Dariusz Kowalski zaskoczył wszystkich i pokonał legendarnego mistrza z Australii, Chrisa McCormacka.

Podczas sobotnich zawodów ENEA Poznań Triathlon 2014 zawodnicy walczyli na dystansie krótkim: 950 m w pływaniu, 45 kilometrów na rowerze oraz 10,5 kilometrów w biegu.