Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” w Czerwonaku zaprasza przedszkolaki z naszego regionu do udziału w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Czerwonak. Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 10 maja. Eliminacje powiatu pleszewskiego odbędą się 17 maja w Domu Kultury w Pleszewie

Organizatorem imprezy jest: Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” w Czerwonaku. Natomiast organizatorami na szczeblu rejonowym są: Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w Kaliszu, Koniński Dom Kultury, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie.

Współorganizatorem Festiwalu na szczeblu powiatu pleszewskiego jest Dom Kultury w Pleszewie.

Eliminacje powiatu pleszewskiego odbędą się 17 maja 2018 Dom Kultury w Pleszewie. Przedszkolaki w eliminacjach rejonowych zmierzą się już 29 maja,a finał wojewódzki nastąpi 10 czerwca.

Uczestnikiem konkursu może zostać każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przygotuje wykonanie jednej dowolnej piosenki o tematyce dziecięcej o czasie nie dłuższym niż trzy minuty oraz dokona zgłoszenia w konkursie.

Zgłoszenia uczestnika Festiwalu należy przesłać na adres Domu Kultury w Pleszewie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.05.2018r. Każda placówka zgłasza maksymalnie troje uczestników.

Regulamin Festiwalu oraz karty zgłoszenia są dostępne na stronie www.dkpleszew.pl

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!