Dni Śremu 2013 za nami Gwiazdy Dni Śremu 2014 wybrane

Dni Śremu 2013 za nami. Gwiazdy Dni Śremu 2014 wybrane (© arch. naszemiasto.pl/Michał Jędrkowiak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Urząd Miejski opublikował wyniki głosowania na drugą (obok zespołu PERFECT) gwiazdę Dni Śremu 2014

Plebiscyt na gwiazdę imprezy wygrał zepół „Enej”.

Niestety z uwagi na zajęte terminy, zespół Enej nie będzie mógł wystąpić podczas przyszłorocznych Dni Śremu


poinformowali 4 listopada urzędnicy. Zamiast grupy wystąpi EWA FARNA, która w głosowaniu na gwiazdę Dni Śremu zajęła drugie miejsce.

Przypomnijmy - głosami mieszkańców, oddawanymi podczas imprez plenerowych organizowanych przez Śremski Ośrodek Kultury, pierwsżą gwiazdą DNI ŚREMU 2014 został wybrany PERFECT.

Komentarze (24)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Farna (gość)

w internecie anonimowo kazdy potrafi skrytykowac i wyśmiać wszystko..Teraz macie problem ze Ewka wystąpi a zapewne spora większosc tych inteligentych ludzi przywlecze swoje cztery litery na koncert, opowiadając potem jak swietnie się bawili. Pozdro!

Loli96 (gość)

Tylko nie Ewa Farna ;/ Nie lepiej byłoby, gdyby pojawił się Dawid Kwiatkowski? Porażka.. Nie pojawię się.. W ubiegłym roku na Bednarku było super, ale Ewa Farna... ;/

gimnazjalistka (gość)

ja z koleżankami przegapiłyśmy głosowanie. mimo wszystko chciałybyśmy aby w tym roku bądź przyszłym COMA zawitała w Śremie :)

Dombas (gość)

he he co Ewa Farna żenada jak co roku Enej by dał me ga moc bo mają zajebiste koncerty wiem bo byłem .

OLA (gość)

ADRIAN MAMYS ! ILE LUDZI BYŁO ! :) MAMY NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIEC BO INACZEJ SOBIE TEGO NIE WYOBRAŻAMY ! :)

Ja (gość)

już uwierzę w to, że ona była druga :D no chyba nie... na pewno nie miała by więcej głosów niż Happysad!!!

Fanka (gość)

Koncert Ewy na truskawkobraniu - 25tys ludzi :) Nie pożałujecie tego wyboru, swietny głos, kontakt z publicznością, brak sztuczności no i repertuar, którego całego nie da się zagrać w ciągu 5 koncertów ;) Dziękuję za Ewę, pozdrawiam i do zobaczenia :)

Aga (gość)

NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAC! DZIEKUJE ZA EWE, PRZYBEDE W NIEDZIELE A ZE MNA PEWNIE WIELE TYSIECY INNYCH FARNOHOLIKOW <3 Zobaczymy, co powiedzą ci co tak narzekają, jak Ewa pobije kolejny rekord jeśli chodzi o liczbę osób. Polecam zobaczyć zdjęcia z truskawkobrania -25tys ludzi :)) +Niezwykłe koncerty, które daje Ewa, swietny kontakt z publicznością, brak sztuczności. Nie bedziecie tego żałować - zapewniam i pozdrawiam. Do zobaczenia! :)

Do tych co za i przeciw (gość)

Cokolwiek napiszecie, zabawa i tak bedzie super. W tym roku też krytykowali Piaska i Bednarka, a okazało się, ze Śrem tylu ludzi na Dni Śremu jeszcze nie widział.