Dni Śremu 2014: gwiazdy Perfect i Ewa Farna

Urząd Miejski opublikował wyniki głosowania na drugą (obok zespołu PERFECT) gwiazdę Dni Śremu 2014

Dni Śremu 2013 za nami Gwiazdy Dni Śremu 2014 wybrane
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Dni Śremu 2013 za nami. Gwiazdy Dni Śremu 2014 wybrane (© arch. naszemiasto.pl/Michał Jędrkowiak)

Plebiscyt na gwiazdę imprezy wygrał zepół „Enej”.

Niestety z uwagi na zajęte terminy, zespół Enej nie będzie mógł wystąpić podczas przyszłorocznych Dni Śremupoinformowali 4 listopada urzędnicy. Zamiast grupy wystąpi EWA FARNA, która w głosowaniu na gwiazdę Dni Śremu zajęła drugie miejsce.

Przypomnijmy - głosami mieszkańców, oddawanymi podczas imprez plenerowych organizowanych przez Śremski Ośrodek Kultury, pierwsżą gwiazdą DNI ŚREMU 2014 został wybrany PERFECT.

Komentarze (24)

avatar
avatar
Farna (gość)

w internecie anonimowo kazdy potrafi skrytykowac i wyśmiać wszystko..Teraz macie problem ze Ewka wystąpi a zapewne spora większosc tych inteligentych ludzi przywlecze swoje cztery litery na koncert, opowiadając potem jak swietnie się bawili. Pozdro!

avatar
Loli96 (gość)

Tylko nie Ewa Farna ;/ Nie lepiej byłoby, gdyby pojawił się Dawid Kwiatkowski? Porażka.. Nie pojawię się.. W ubiegłym roku na Bednarku było super, ale Ewa Farna... ;/

avatar
gimnazjalistka (gość)

ja z koleżankami przegapiłyśmy głosowanie. mimo wszystko chciałybyśmy aby w tym roku bądź przyszłym COMA zawitała w Śremie :)

avatar
OLA (gość)

ADRIAN MAMYS ! ILE LUDZI BYŁO ! :) MAMY NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIEC BO INACZEJ SOBIE TEGO NIE WYOBRAŻAMY ! :)

avatar
Ja (gość)

już uwierzę w to, że ona była druga :D no chyba nie... na pewno nie miała by więcej głosów niż Happysad!!!

avatar
Fanka (gość)

Koncert Ewy na truskawkobraniu - 25tys ludzi :) Nie pożałujecie tego wyboru, swietny głos, kontakt z publicznością, brak sztuczności no i repertuar, którego całego nie da się zagrać w ciągu 5 koncertów ;) Dziękuję za Ewę, pozdrawiam i do zobaczenia :)

avatar
Aga (gość)

NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAC! DZIEKUJE ZA EWE, PRZYBEDE W NIEDZIELE A ZE MNA PEWNIE WIELE TYSIECY INNYCH FARNOHOLIKOW <3 Zobaczymy, co powiedzą ci co tak narzekają, jak Ewa pobije kolejny rekord jeśli chodzi o liczbę osób. Polecam zobaczyć zdjęcia z truskawkobrania -25tys ludzi :)) +Niezwykłe koncerty, które daje Ewa, swietny kontakt z publicznością, brak sztuczności. Nie bedziecie tego żałować - zapewniam i pozdrawiam. Do zobaczenia! :)

avatar
Do tych co za i przeciw (gość)

Cokolwiek napiszecie, zabawa i tak bedzie super. W tym roku też krytykowali Piaska i Bednarka, a okazało się, ze Śrem tylu ludzi na Dni Śremu jeszcze nie widział.

Wybierz kategorię