DJ BoBo w Poznaniu

DJ BoBo. W Poznaniu wystąpi 15 lutego 2014 roku (© Archiwum artysty)

Znany z muzycznej sceny lat 90-tych DJ BoBo w Poznaniu. Szwajcarski piosenkarz wystąpi w hali Arena 15 lutego 2014 roku. Możecie już kupować bilety na ten koncert.

DJ BoBo w Poznaniu - Koncert w lutym 2014 roku w Arenie
15 lutego DJ BoBo wystąpi w Poznaniu. Koncert odbędzie się w hali Arena. Czego mogą spodziewać się fani artysty? Półtoragodzinne show ma zawierać największe przeboje oraz utwory z najnowszej płyty.

Sprzedaż biletów już się rozpoczęła. Ceny wejściówek od 70 do 160 zł. Można je kupować w salonach EMPiK, Media Markt, Saturn i Media Expert na terenie całego kraju oraz w Internecie, w serwisie www.ticketpro.pl.ZOBACZ: Koncert Dire Straits na Starym Rynku [WIDEO]DJ BoBo to szwajcarski DJ, piosenkarz, producent, tancerz, kompozytor. W latach 90-tych uznawany był za króla muzyki dance.

W 1993 roku dostał Nagrodę MTV Music za singiel „Somebody Dance With Me”.Popularność przyniosły mu takie utwory jak “There is a Party”, “Let The Dream Come True”, "Freedom", "Pray", "Respect Yourself", "Where Is Your Love" czy "Everybody".W roku 2007 reprezentował Szwajcarię podczas konkursu Eurowizji w Helsinkach. W półfinale wystąpił z piosenką pod tytułem „Vampires are alive”. Występu nie można zaliczyć do udanych. DJ BoBo nie wszedł nawet do finału.DJ BoBo w Poznaniu. Macie zamiar wybrać się na ten koncert?

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!