Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to czas magiczny. Aby należycie spędzić ten okres powinniśmy zadbać nie tylko o choinkę i stół, ale także o resztę wystroju mieszkania.

W sklepach możemy zaopatrzyć się w różnego rodzaju dekoracje świąteczne. Jednak jak sprawić, aby całość wyglądała elegancko i estetycznie? Przedstawiamy kilka propozycji jak udekorować pokój na Boże Narodzenie.

Zawsze dobrym pomysłem jest tradycyjna choinka. Jednak niekoniecznie musimy na niej poprzestawać. Doskonale wygląda udekorowany kominek i w dodatku zachęca do spędzenia przy nim świątecznego wieczoru.

Świąteczne dekoracje możemy dopasować do charakteru wystroju wnętrz. Pomimo że bożonarodzeniowe dekoracje to przede wszystkim tradycja, możemy połączyć ją z nowoczesnym designem.

Jako "nowoczesne" świąteczne dekoracje doskonale się sprawdzą choinki i ozdoby w oryginalnych kolorach. Zamiast tradycyjnej zieleni, czerwieni i złota, wystarczy zastosować biel, czy intensywną fuksję, a otrzymamy oryginalny i świeży wystrój.

Komentarze (5)

avatar
avatar
bisia (gość)

pamietam jeszcze stare bombki, ktore posiadala moja babcia, absolutnie unikalny klimat:) skad bierzecie prezenty pod choinke? moje dzieci pisza listy na listdomikolaja.pl,ktore potem ja kupuje jako ten mikolaj:)

avatar
Tonia (gość) mama

ja znalazlam fajne foto bombki jak kula śnieżna i śnieżynki, gdzie można umieścić zdjęcia , Są dość drogie, ale można je wpleść z innymi dekoracjami, To coś innego, oryginalnego, albo dac komuś w prezencie:)

avatar
mama (gość)

nie sądzę, żeby za wcześnie, ja od tygodnia przeglądam różne strony świąteczne, dekoracje, przepisy, ubrania, zabawki, prezenty. I na prawdę jest bardzo mało inf. Potem nie zawsze jest czas i kasa... ;)

Wybierz kategorię