Czy umiemy wstać, kiedy upadniemy na ulicy lub w domu? Podopieczni Senior-Wigor uczą się wstawania. Czy zastanawialiście się kiedyś, gdy upadliście w domu lub na ulicy, jak właściwie wstać, żeby nie zwiększyć dolegliwości po urazie podczas upadku?

Czy umiemy wstać, kiedy upadniemy na ulicy lub w domu? Podopieczni Senior-Wigor uczą się wstawania

Podopiecznych Dziennego Domu Senior-Wigor odwiedziła dzisiaj geriatra lekarz Joanna Czernaś, który uczyła ich i ich opiekunów, jak bez uszczerbku na zdrowiu wstać po upadku. Okazuje się, ze oprócz sprawności fizycznej, której posiadanie znacznie usprawni wstanie, trzeba jeszcze znać najłatwiejszy sposób wstawania.
Wydawało by się, że sprawa dotyczy tylko osób starszych. Nic bardziej mylnego. Przewrócić może się każdy - zimowa gołoledź na ulicy, czy wystający w lesie korzeń - może spowodować upadek osoby w każdym wieku.
Wszyscy podopieczni i opiekunowie Senior-Wigoru przećwiczyli zaprezentowany przez Joannę Czernaś sposób na wstawanie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!