22.05.2009 - Czekamy na szkoleniowca

Arkadiusz Dembiński
Jesienią do Wągrowca zawitają m.in. Vive Kielce i Zagłębie Lubin. Mecze będzie transmitował Polsat Sport. Jednak nadal nie wiemy, kto poprowadzi nasz zespół.

W swoim ostatnim meczu w I lidze Nielba pokonała na wyjeździe Warszawiankę Warszawa zaledwie jedną bramką. Żółto-czarni wygrali 29-28. Nasi szczypiorniści przez cały mecz nie pozwolili wyjść na prowadzenie rywalom z Warszawy. Na przerwę schodzili prowadząc aż sześcioma bramkami, mimo że stracili dwóch podstawowych graczy. W 20 minucie meczu nogę skręcił Michał Janusiewicz, a chwilę później urazu nabawił się także nasz bramkarz Marcin Głębocki.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani