W Koninie przejdzie pochód 1majowy, mimo że jest to dzień beatyfikacji Jana Pawła II

W Koninie przejdzie pochód 1majowy, mimo że jest to dzień beatyfikacji Jana Pawła II (© A. Kolasińska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To nie był dobry dzień dla dyrektorów. Donos na szefa POSiR i kara dla dyrektora Teatru Nowego. W Poznaniu ruszył Motor Show. A oprócz tego pijany instruktor jazdy w Poznaniu, pochód majowy w Koninie w dniu beatyfikacji Jana Pawła II, pies dotkliwie pogryzł staruszkę - oto najważniejsze wydarzenia dnia w serwisie NaszeMiasto.pl.

Doniesienie na dyrektora POSiR Do prokuratury Poznań Grunwald wpłynęło doniesienie w sprawie stadionu miejskiego. Dotyczy ono personalnie dyrektora POSiR Janusza Rajewskiego. W raporcie Państwowej Inspekcji Budowlanej podnosi się między innymi zarzuty niechlujstwa, bałaganu, korozji, a nawet nieodśnieżania dachu stadionu.

Dyrektor Nowego dostał nagane "Niech pan mnie pocałuje w dupę, młody człowieku " - to słowa dyrektora poznańskiego Teatru Nowego Janusza Wiśniewskiego skierowane do dziennikarza TVP Bartka Pomianowskiego. Dzisiaj za te słowa dyrektor otrzymał naganę od marszałka województwa. - To najwyższa kara porządkowa jakiej mogłem udzielić - mówił marszałek.

Zobacz film Dyrektor ukarany - film

Motor Show trwa Motor Show 2011 już otwarte. Najbliższy weekend warto zarezerwować sobie na wizytę w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Największe samochodowe targi w Polsce, najnowsze samochody, znani i lubiani sportowcy, mnóstwo atrakcji dla gości i samochód Alfa Romeo MiTo w prezencie dla szczęśliwca z grona publiczności - oto najkrótsza wizytówka Motor Show 2011, czyli poznańskiego raju dla miłośników motoryzacji.

Zobacz film Motor Show 2011 rozpoczęte - film

Półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał instruktor nauki jazdy, który siedział w aucie kierowanym przez kursantkę. Policja nie chce ujawniać, w jakim ośrodku pracował instruktor. 67-letni mężczyzna za swój wybryk odpowie przed sądem. Nie może już uczyć kursantów kierowania autem.

86-letnia kobieta została dotkliwie pogryziona przez psa należącego do jej wnuczka. Ofiara z licznymi ranami trafiła do szpitala. W sprawie zdarzenia policja wszczęła dochodzenie. Za nienależytą opiekę nad czworonogiem właściciel psa może trafić na 3 lata do więzienia.

Szok i zdumienie w Koninie. Ulicami miasta 1 maja przejdzie jak co roku pochód. OPZZ i lewica nie odpuszcza, mimo że tego dnia ma być beatyfikowany Jan Paweł II.

13 handlarzy narkotyków zatrzymali w Szamotułach policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Grupa ta wywodziła się ze środowiska miejscowego klubu bokserskiego. Wśród zatrzymanych znalazł się były mistrz Polski juniorów Łukasz P.

Słupeccy i poznańscy policjanci uratowali życie 68-letniemu bezdomnemu. Wychłodzony i skrajnie wycieńczony mężczyzna trafił do szpitala w Słupcy. Jego stan jest poważny. Jak się okazało 68-latek w wóleckim lesie spędził tydzień. Miał tam przygotowane legowisko z materaca samochodowego, a na noc zawijał się w odzież i szmaty. Na miejscu policjanci nie znaleźli żadnych śladów ogniska.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!